מנהלי התיירות בחברות העסקיות הגדולות דרגו את דלתא איירליינס (DAL) במקום ה-1 בסקר השנתי של חברות התעופה שנערך על ידי מגזין Business Travel News. זכייתה זו של דלתא נעשית בפעם הרביעית ברציפות.

שנה זו גם מציינת בכבוד את הפעם הראשונה בה חברת תעופה זכתה בתואר במקום הראשון במשך 4 שנים עוקבות.

http://www.businesstravelnews.com/Business-Travel-Research/BTN-s-2014-Airline-Survey--A-Clean-Sweep-For-Delta/?ida=Airlines&a=btn

הדירוג במקום ה-1 בסקר השנתי של חברות התעופה של מגזין Business Travel News נותן תוקף נוסף לגישתה של דלתא במילוי כל ציפיות הנוסעים ואף מעבר לכך, וזאת באמצעות אחריותה התפעולית המובילה בתעשייה ושידרוגיה המתמשכים למוצרים והשירותים אותם היא מציעה.

"הכרה ממנהלי התיירות בחברות העסקיות הגדולות בעבודתנו הקשה והמחוייבות של כל קבוצת דלתא, המונה 80,000 עובדים ברחבי העולם, מהווה מתן תוקף נוסף וחשוב לכך שאנו ממשיכים להוביל את התעשייה עבור לקוחותינו.", מסר אד בסטיאן, נשיא דלתא. "תרבות דלתא של אירוח, שיפור מתמשך ומסירות ללא פשרות לפעילותינו בעשיית הנסיעה לטובה יותר - מתקבלת בהערכה על ידי הנוסעים העסקיים, אשר סומכים עלינו שנמשיך להעלות את רף המוצר.".

דלתא דורגה במקום הראשון מבין חברות התעופה בכל 10 הקטגוריות שנסקרו, עם ציונים משמעותיים בכל אחת מהן וקבלת ציונים גבוהים במיוחד בנקודות מרכזיות בסקר, כולל: ערך מערכות יחסים עם מנהלי תקציבים ונציגי מכירות; איכות שירות הלקוחות; ורשתות, שיתופי פעולה עם חברות תעופה, ונוסעים מתמידים.

בסקר ה-BTN הצביעו מנהלי תיירות בחברות עסקיות גדולות, אשר הינם בעלי ההשפעה המרכזיים בקבלת החלטות תיירות עסקיות.     חברות התעופה שהשתתפו בסקר כללו את אמריקן, סאות'ווסט, יונייטד ו-יו אס איירוויס.

 

Share