דלתא איירליינס חתמה על חוזה חדש המאריך בשלוש שנים נוספות את הסכם החסות שהיא מעניקה לקבוצת הכדורגל צ'לסי, אלופת הליגה האנגלית בכדורגל

 "קבוצת הכדורגל צ'לסי וחברת דלתא איירליינס מהוות שתיהן מותגים מנצחים ומאז החל שיתוף הפעולה לפני 3 שנים שתיהן התחזקו יותר ויותר. אנו מצפים לשלוש שנים מוצלחות נוספות ולעבודה עם המועדון, כדי לקדם את פעילויותיו בארה"ב.", מסר פרי קנטרוטי, סגן נשיא בכיר של דלתא לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה.

 מנכ"ל מועדון הכדורגל צ'לסי, קריסטיין פיירסלאו, הוסיף: "לעונג לנו  להיכנס לתקופה נוספת לשותפות עם חברת דלתא, חברת התעופה הגדולה בעולם, המדורגת על ידי מגזין העסקים "פורבס" כאחת מהחברות הנערצות ביותר בעולם. לדלתא יש את הפרופיל והמוניטין, אשר מתאימים בצורה מושלמת לאסטרטגית שיתופי הפעולה שלנו עם חברות עסקיות בעלות שם עולמי. בשלוש השנים הבאות דלתא תסייע לנו לספר את סיפורה של צ'לסי בכל רחבי העולם ובארה"ב, שם היא כה מבוססת ובעלת נוכחות מכובדת, בפרט.".

 דלתא הינה "חברת התעופה הרשמית" המעניקה חסות לצ'לסי וככזו היא תקבל, בין היתר, חשיפה בולטת במגרש בכל משחקי הבית של האלופה ובאתר הבית של צ'לסי. לוגו דלתא יופיע על מסך הרקע המוצב באיצטדיון בעת ראיונות הטלוויזיה המתקיימים עם השחקנים והמאמנים ועוד.

 דלתא איירליינס הינה מילה נרדפת למילה ספורט בארה"ב, שם חברת התעופה מעניקה חסויות ל- 16 קבוצות ספורט מובילות כגון: קבוצת הבייסבול ניו יורק יאנקיס, אלופת ההוקי לוס אנג'לס קינגס, קבוצות הפוטבול האמריקאיות מינסוטה ויקינגס וסיאטל סיווקס ועוד.

Share