שינויים בתוכנית הנוסע המתמיד שלה SkyMiles (סקיימיילס).

תכנית SkyMiles 2015 מציגה שינוי מהמודל הקיים כיום, במסגרתו לקוחות צוברים מיילים בהתבסס על המרחק של טיסתם, למודל המתבסס על מחיר הכרטיס. ככל שהנוסע ירכוש כרטיסי טיסה יקרים יותר וסכומי הכסף שישלם במצטבר עבור הטיסות שלו יהיה גבוה יותר, כך גם ייהנה מיותר "מיילים" שיעמדו לזכותו ומיותר הטבות שיוענקו לו, ללא קשר למרחקים שיטוס.

שינויי התוכניות יכנסו לתוקף ב-1 בינואר, 2015 ואף יכללו מבנה חדש של פדיון מיילים, שישפר את אפשרויות ההנאה מ"מושב הטבה", יציעו הטבות כרטיס טיסה בכיוון אחד בחצי ממחיר כרטיס ההלוך ושוב, יספקו אפשרויות נוספות של מיילים + מזומן, כמו גם יקיימו שינויים משמעותיים בכלי רכישת ההטבה ב-delta.com ובהזמנות דלתא.

ההודעה של היום היא החידוש האחרון במאמצים המתמשכים של דלתא לחשוב מחדש ולעצב מחדש את תעשיית התעופה. במהלך 5 השנים האחרונות עשתה דלתא השקעות אסטרטגיות בחברת התעופה וירג'ין אטלנטיק, באירומקסיקו ו-GOL; פתחה את טרמינל 4 החדש שלה בשדה התעופה JFK בניו יורק בהשקעה של 1.4 מיליארד דולרים; בנתה נמל בית בניו יורק – לה גווארדיה; עשתה שיפורים במתקניה בשדה התעופה הבינ"ל של לוס אנג'לס ושדה התעופה הבינ"ל בסיאטל-טאקומה; רכשה את בית הזיקוק Monroe Energy המספק 80% מצרכי הדלק השנתי שלה לטיסות פנים; שינתה את אסטרטגיית הצי שלה כולל צמצום משמעותי במטוסי ה-50 מושבים; והשקיעה מיליוני דולרים לשיפור חוויית הנוסע.

מודל חדש של צבירת מיילים

השיטה הקיימת כיום של זכייה במיילים נפדים על בסיס המרחק שהנוסע טס תשתנה למודל של צבירת מיילים שניתן לפדות אותם על בסיס מחיר הכרטיס שנרכש. דלתא מספקת 10 חודשים של הודעה מראש על שינויי התוכנית החדשה כך שלנוסעים יהיה הרבה זמן לעשות תכניות טיול.

נוסעים יוכלו לצבור בין 5 ל-11 מיילים פר דולר שישולם לדלתא, בהתבסס על סטטוס הסקיימיילס שלהם. התוכנית המעודכנת תתגמל טוב יותר את הנוסעים ש"יבזבזו" יותר עם דלתא ותעניק להם אפשרויות צבירת מיילים משופרות.

תכנית צבירת המיילים המעודכנת, לנסיעות המתחילים ב-1 בינואר 2015, תזהה טוב יותר נוסעים מתמידים של מחלקת העסקים, ואת נוסעי התיירות שטסים אמנם  פחות אך רוכשים כרטיסים במחירי פרימיום. השינוי הוא דומה למגמה בתעשיית התיירות המתגמלת לקוחות על בסיס מחיר.

צבירת מיילים

סטטוס תכנית SkyMiles

מיילים פר דולר

חברות כללית

5

מדליון כסף

7

מדליון זהב

8

מדליון פלטינום

9

מדליון יהלום (Diamond)

11

 

"תעשיית התיירות, כולל כמעט כל בתי המלון ותוכניות כרטיסי האשראי, כבר עברה למודל על בסיס-הוצאה.", מסר ג'ף רוברטסון, סגן נשיא דלתא-סקיימיילס. "דלתא תהיה חברת התעופה האמריקאית הגלובלית הראשונה לעשות את המעבר לתגמל טוב יותר את נוסעינו הנאמנים ביותר."

 

אפשרויות פדיון חדשות

חברי סקיימיילס ייהנו אפילו מיותר אפשרויות פדיון עם הצגת מבנה "5 הרמות", כדי להעניק להם מגוון רחב יותר של הטבות, ומשיפור סך הזמינות בנקודות המחיר הנמוכות.

בנוסף להצעת מספר רמות פדיון חדשות, תוכנית סקיימיילס אף תציג את כרטיסי ההטבה של "כיוון אחד" בחצי ממחיר טיסת הלוך ושוב ותציע לנוסעים את היכולת לפדות מיילים בתוספת מזומן לשם אספקת יותר אפשרויות הטבה לכרטיסים שנרכשו ב – delta.com או בהזמנות של דלתא.

"ערכנו אלפי שיחות ישירות עם חברי סקיימיילס במהלך 3 השנים האחרונות והם אמרו לנו שפדיון הטבות היא התכונה החשובה ביותר לכל תכנית תגמולים מוצלחת.", הוסיף רוברטסון. "עם שיפורים ב-delta.com, אפילו יותר מושבי הטבה ברמות המחירים הנמוכות, הטבות של טיסה בכיוון אחד ואפשרויות של מיילים + מזומן, דלתא תעביר חווית פדיון הטבות משופרת לכל הלקוחות."

נוסעים ימשיכו להיות בעלי גישה לכל מושב בכל טיסת דלתא כמושב הטבה, ללא כל תאריכים חסומים.

ב-2013, נוסעים מתמידים פדו יותר מ-271 מיליארד מיילים בתוכנית סקיימיילס ליותר מ-11 מיליון פדיונות של הטבה.

 

דלתא ותוכנית SkyMiles

דלתא היא חברת התעופה היחידה, שמציעה הטבות איכות, דוגמת: שדרוגי חינם ללא הגבלה, אי פקיעת תוקף של מיילים, העדר עמלות על הטבות ועוד.

כעת בשנתה ה-33, SkyMiles, היא אחת מתוכניות הנאמנות הפעילות לאורך הזמן הרב ביותר והמוצלחות ביותר בתעשיית התיירות. דלתא מציעה דרכים רבות לפדות מיילים של נוסע מתמיד, כולל כרטיסי טיסה בדלתא וב-28 החברות השותפות לה, שדרוגי מיילים, השכרת מכוניות, שהיות בבתי מלון וחברויות במועדוני Delta Sky Clubs; והיא חברת התעופה המרכזית היחידה עם מיילים שתוקפם אינו פוקע.

למידע נוסף על תכנית SkyMiles, סטטוס ה-Medallion ואפשרויות פדיון המיילים, ניתן לבקר ב- delta.com/skymiles

דלתא איירליינס משרתת כ-165 מיליון נוסעים מידי שנה. השנה, דלתא נבחרה לחברת התעופה של השנה ל-2014 ע"י מגזיןAir Transport World , תוך סימון היותה חברת התעופה הצפון אמריקאית הראשונה בעשור לזכות בהוקרה.עם הרשת הגלובלית המובילה בתעשייה, דלתא מציעה טיסות ל-322 יעדים ב-59 מדינות ב-6 יבשות. עם משרדים ראשיים באטלנטה, דלתא מעסיקה כ-80,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של יותר מ-700 מטוסים.  דלתא היא חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, ומשתתפת בג'וינט ונצ'ר הטרנס אטלנטי המוביל בתעשייה עם אייר פרנס-KLM ו-אליטליה, כמו גם בג'וינט ונצ'ר החדש עם וירג'ין אטלנטיק. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-15,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, סינסינטי, דטרויט, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-לה גווארדיה, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי וטוקיו-נריטה. דלתא השקיעה מיליארדי דולרים במתקנים בשדות תעופה ובמוצרים גלובליים, שירותים וטכנולוגיות - להגדלת חווית הלקוח באוויר וביבשה. מידע נוסף ניתן למצוא ב- delta.com, Twitter @Delta, Google.com/+Delta , Facebook.com/deltaובבלוג של דלתא http://takingoff.delta.com/

הגדרות ותנאים:

לכל ההגדרות והתנאים: delta.com/skymiles2015

כל חוקי תוכנית SkyMiles והקווים המנחים לחברות מיושמים.

לבחינת החוקים: delta.com/skymiles. מגבלות נוספות יכולות לחול.

הצעות, מחירים, חוקים והטבות נתונים לשינוי ללא הודעה.

*מחיר כרטיס המתאים למיילים מצטברים כולל את מחיר הבסיס ואת התוספות הכפויות על החברה, להוציא מיסים והיטלים המחויבים על ידי הממשלה.

Related Topics:
Share