חברת התעופה האמריקאית, דלתא איירליינס, הכריזה על מחירי טיסה מיוחדים למהירי החלטה, שמבקשים לנצל את חופשת יום העצמאות, ולהמריא מתל אביב לארה"ב בימים 15-23 באפריל 2010.

 

דלתא, שמפעילה 2 טיסות ישירות לארה"ב, מציעה לישראלים, המבקשים לחגוג את יום העצמאות בארה"ב, ליהנות מהמחירים המיוחדים הבאים:

טיסה מת"א לניו יורק (נמל התעופה קנדי) וחזרה – במחיר של 1,062$
טיסה מת"א ללוס אנג'לס וחזרה – במחיר של 1,267$

המחירים כוללים מיסים והיטלים.

 

דלתא איירליינס משרתת יותר מ-160 מיליון נוסעים מידי שנה. עם הרשת הגלובלית הייחודית, דלתא מציעה טיסות ל-367 יעדים ב-66 מדינות ב-6 יבשות. דלתא מעסיקה יותר מ-70,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של קרוב ל-800 מטוסים.  חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, דלתא משתתפת בג'וינט ונצ'ור הטרנס אטלנטי המוביל בתעשיה עם אייר פרנס KLM. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-16,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, סינסינטי, דטרויט, ממפיס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי, וטוקיו-נריטה. שירותי החברה כוללים את תוכנית הנוסע המתמיד SkyMiles, תוכנית הנאמנות של חברות התעופה הגדולה בעולם; שירות מחלקת העסקים זוכת הפרסים BusinessElite; ויותר מ-50 טרקליני Delta Sky Clubs בשדות תעופה ברחבי העולם.  נוסעים יכולים להזמין טיסות, להדפיס אישורי עליה למטוס ולבדוק את מצב הטיסה ב-delta.com

 

Related Topics:
Share