מגזין פורצ'ן בחר בדלתא איירליינס כאחת מ-50 החברות האהודות ( Admired ) ביותר בעולם, זו השנה השנייה ברציפות; ואף דרג אותה כחברת התעופה האהודה ביותר בעולם, כשהיא נמצאת בראש הרשימה זו הפעם הרביעית ב-5 השנים האחרונות.

 

דירוגי 50 החברות של מגזין פורצ'ן מבוססים על סקר שנערך בקרב מנהיגים בכל התעשיות העסקיות לזיהוי החברות האהודות עליהם ביותר. הבחירה בקטגוריית חברת התעופה האהודה ביותר בעולם של מגזין פורצ'ן נעשתה ע"י מנהלים בכירים בענף התעופה, חברי מועצות מנהלים ואנליסטים בשוק ההון האמריקאי, אשר דרגו חברות בתחום אחריותם לפי קריטריונים מקצועיים קבועים מראש הנעים מחדשנות, דרך השקעה לטווח ארוך לתחרות גלובלית.

 

"זהו שיקוף ישיר למקצועיות, למחויבות, לחדשנות ולאמינות של עובדי דלתא והחברה; אשר זוכים להכרה עם קבלת בחירה חשובה זו, המציבה אותנו בין המותגים המובילים בעולם. הכבוד שהוענק לנו מאשר את העובדות אותן ידענו לאורך זמן: העובדים שלנו, התרבות העסקית והערכים של החברה, הנם היתרונות הגדולים שלנו אל מול המתחרים; והם מוערכים ביותר על ידי מנהיגים עסקיים ברחבי העולם.", מסר ריצ'ארד אנדרסון, מנכ"ל דלתא איירליינס.

 

במהלך שנת 2014 דלתא ניהלה את האופרצייה הטובה ביותר בעולם בענף התעופה, כאשר שפרה בצורה בולטת את שביעות רצון הנוסעים ויצרה רווחים של יותר מ- 4.5 מיליארד דולר לפני מס, וזאת בנוסף להישגים רבים אחרים.

 

דלתא איירליינס משרתת יותר מ-170 מיליון נוסעים מידי שנה. דלתא מדורגת מספר 1 בסקר השנתי של חברות התעופה של Business Travel News זו השנה הרביעית ברציפות, הישג ראשון מסוגו עבור חברת תעופה כלשהי. בנוסף, דלתא נבחרה לרשימת 50 החברות האהודות ביותר של מגזין Fortune בנוסף לזכייתה בתואר חברת התעופה האהודה ביותר זו הפעם השלישית ב-4 שנים. עם הרשת הגלובלית המובילה בתעשייה, דלתא מציעה טיסות ל-326 יעדים ב-59 מדינות ב-6 יבשות. עם משרדים ראשיים באטלנטה, דלתא מעסיקה כ-80,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של יותר מ-700 מטוסים.  דלתא היא חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, ומשתתפת בג'וינט ונצ'ר הטרנס אטלנטי המוביל בתעשייה עם אייר פרנס-KLM ו-אליטליה, כמו גם בג'וינט ונצ'ר החדש עם וירג'ין אטלנטיק. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-15,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, בוסטון, דטרויט, לוס אנג'לס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, ניו יורק-לה גווארדיה, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי, סיאטל וטוקיו-נריטה. דלתא השקיעה מיליארדי דולרים במתקנים בשדות תעופה, במוצרים גלובליים, שירותים וטכנולוגיות - להגדלת חווית הלקוח באוויר וביבשה. מידע נוסף ניתן למצוא ב- delta.com, Twitter @Delta, Google.com/+Delta , Facebook.com/deltaובבלוג של דלתא takingoff.delta.com

Related Topics:
Share