דלתא איירליינס, רשות הנמל של ניו יורק וניו ג'רזי ו-JFKIAT (הטרמינל הבינלאומי של נמל התעופה קנדי) חשפו בסוף השבוע את התוכניות להגדלת והרחבת טרמינל 4 בנמל התעופה הבינלאומי ג'ון אף. קנדי. הפרויקט בתקציב של 1.2 מיליארד דולר יצור מתקן חדשני, מתקדם ומוביל לחברת דלתא.

"טרמינל 4 החדש, המוגדל והמורחב – שהינו אחד ברשימת השקעות גדולות שאנו עושים בניו יורק - יספק הטבות משמעותיות ללקוחות שלנו, לעובדינו, ולעיר של ניו יורק לעשורים לבוא", מסר מנכ"ל דלתא ריצ'רד אנדרסון. "התוכנית מאפשרת לנו להתקדם עם ההרחבה של הטרמינל, אשר יציג מתקנים "מזמינים" ומודרניים המתאימים לצרכים של שוק התעופה הגדול והתחרותי ביותר בעולם".

 

שיפורים ויתרונות ללקוחות טרמינל 4: בשלב זה דלתא פועלת מטרמינל 2 לטיסות הפנים שלה ומטרמינל 3 בטיסות הבינלאומיות. ההרחבה של טרמינל 4 תחליף את מתקני טרמינל 3 "הבלתי מעודכנים" כדי להגביר את חווית הלקוח עבור 11 מיליון הנוסעים אותם משרתת דלתא בנמל התעופה JFK מידי שנה. דלתא צופה שנוסעים יחוו שיפור בביצועים התפעוליים באמצעות שירות יעיל יותר של מוניות; הם אף יחוו מעברי נוסעים פנימיים נוחים יותר בין טרמינל 2 וטרמינל 4; בנוסף, נוסעי דלתא ייהנו מיכולת החברה להמשיך ולהרחיב את רשת הטיסות הבינלאומיות שלה, אשר כעת כוללת שרות ישיר ל-96 יעדים ברחבי העולם מ-JFK באמצעות 1,200 המראות שבועיות ועוד.

 

דגשים עיקריים בפרויקט ההרחבה: הבניה מתוכננת להתחיל בספטמבר 2010, כאשר צפי סיום השלב ראשון של הפרויקט והעברת פעילות טרמינל 3 של דלתא לטרמינל 4 הוא מאי 2013. פרויקט טרמינל JFK של דלתא כולל: הרחבת אגף B שבטרמינל 4, כולל 9 שערים בינלאומיים חדשים; בניית מעבר נוסעים בין טרמינל 2 לטרמינל 4; אזורים מורחבים לאיסוף מטען, מכס וביקורת גבולות; ולבסוף, הריסת טרמינל 3, אשר תושלם לחניית מטוסים במאי

Related Topics:
Share