דלתא איירליינס (DAL) הודיעה היום כי היא תומכת בחתימת צ'יינה איסטרן (China Eastern) על מזכר ההבנות להצטרפותה בהמשך לברית התעופה הגלובלית 'סקיי-טים' (SkyTeam).

 

"צ'יינה איסטרן היא חברת תעופה יוצאת דופן עם צוות מנהיגות חזק ומורשת מוכרת של שירות לקוחות. אנו גאים שחברת תעופה בינלאומית מובילה נוספת בחרה לקשור את גידולה העתידי והצלחתה עם דלתא ועם שותפינו ב'סקיי-טים'", מסר מנכ"ל דלתא ריצ'רד אנדרסון. "רשת הקווים הנרחבת ונמל הבית הגדול של צ'יינה איסטרן בשנחאי יקבלו את פני נוסעי דלתא לסין, וישפרו את הגעתם ליעדים באזור שהוא מהמתפתחים בקצב המהיר ביותר בעולם", הוסיף אנדרסון.

 

דלתא איירליינס משרתת יותר מ-160 מיליון נוסעים מידי שנה. עם הרשת הגלובלית הייחודית, דלתא מציעה טיסות ל-355 יעדים ב-65 מדינות ב-6 יבשות. דלתא מעסיקה יותר מ-70,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של קרוב ל-800 מטוסים.  חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, דלתא משתתפת בג'וינט ונצ'ור הטרנס אטלנטי המוביל בתעשיה עם אייר פרנס KLM. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-16,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, סינסינטי, דטרויט, ממפיס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי, וטוקיו-נריטה. שירותי החברה כוללים את תוכנית הנוסע המתמיד SkyMiles, תוכנית הנאמנות של חברות התעופה הגדולה בעולם; שירות מחלקת העסקים זוכת הפרסים BusinessElite; ויותר מ-50 טרקליני Delta Sky Clubs בשדות תעופה ברחבי העולם.  נוסעים יכולים להזמין טיסות, להדפיס אישורי עליה למטוס ולבדוק את מצב הטיסה ב-delta.com

לפרטים נוספים: www.delta.com

 

Related Topics:
Share