דלתא איירליינס החלה אמש בתמיכתה זו השנה ה-5 בקרן המחקר לסרטן השד, כאשר האירה בוורוד את מגדל הפיקוח בשדה התעופה ג'יי.אף.קנדי בניו יורק. מיד לאחר טקס הדלקת האור, דלתא ארחה את עובדות החברה, אשר ניצלו מסרטן השד, בטיסה במטוס הוורוד שלה מנמל התעופה קנדי בניו יורק לוושינגטון די.סי. – כאשר במהלך הטיסה התבצעה הופעה חיה אקוסטית של מליסה את'רדיג' עם הלהיט "אני בורחת לחיים". 

 

"זהו מקור השראה לעובדים ולנוסעים שלנו להיות מעורבים יותר ויותר בגידול המודעות והתמיכה במטרה חשובה זו", מסרה ג'ואן סמית', סגנית נשיא בכירה בדלתא איירליינס. "השקת קמפיין המודעות לסרטן השד בשנה זו בניו יורק, ממשיכה את תמיכתנו הגדלה במטרה ואת נוכחותנו בעיר. צביעת מגדל הפיקוח ב-JFK בוורוד ואירוח הזמרת מליסה את'רידג' בהופעה חיה בטיסה, הייתה חוויה מחממת לב ומרגשת", הוסיפה ג'ואן סמית'.

 

הטיסה הוורודה של דלתא בין ניו יורק לוושינגטון היא הראשונה בסדרת פעילויות מתוכננות במהלך אוקטובר להנצחת חודש המודעות לסרטן השד. אלפי דיילים של דלתא יציעו לנוסעים במהלך הטיסה לימונדה ורודה תמורת 2 דולרים, לטובת קרן המחקר לסרטן השד. בנוסף, באתר האינטרנט של דלתא, ניתן יהיה לרכוש מוצרים ורודים, כגון: תגים ורודים למזוודות, עטים ועוד במחירים של 2-16 דולרים, לטובת הקרן, בכתובת www.deltashop.com

 

המטוס הורוד, מטוס הבואינג 757 המיוחד של דלתא איירליינס בצבעי הורוד ולבן, שעליו לוגו הסרט הורוד של קרן המחקר לסרטן השד, המריא לראשונה בשנת 2005. מאז, הוא טס ברחבי אמריקה, אמריקה הלטינית והקאריביים – ליצירת מודעות למטרה. בזמן זה, דלתא גייסה קרוב ל-1.5 מיליון דולר לקרן המחקר לסרטן השד באמצעות תרומות של נוסעים, של עובדים ושל קרן דלתא. התרומות מימנו עבודתם של 5 חוקרים, המסורים למשימה של השגת מניעה ומציאת מרפא לסרטן השד.

 

דלתא איירליינס היא חברת התעופה מספר 1 בעולם. מנמלי הבית באטלנטה, סינסינטי, דטרויט, ממפיס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, סולט לייק סיטי, פריס-שארל דה גול, אמסטרדם וטוקיו-נריטה, דלתא וחברת הבת שלה נורת'ווסט – מציעות טיסות ל-355 יעדים ב-64 מדינות ומשרתות יותר מ-170 מיליון נוסעים מידי שנה.  בני הברית השיווקיים של דלתא מאפשרים ללקוחות לצבור ולפדות SkyMiles או WorldPerks ביותר מ-16,000 טיסות יומיות, המוצעות על ידי SkyTeam ושותפים אחרים. יותר מ-70,000 העובדים של דלתא ברחבי העולם מעצבים מחדש את תעשיית התעופה כחברת התעופה האמריקאית היחידה המציעה רשת גלובלית מלאה. נוסעים יכולים להזמין טיסות, להדפיס אישורי עליה למטוס ולבדוק את מצב הטיסה ב-delta.com

 

Related Topics:
Share