דלתא איירליינס תשקיע 1 מיליארד דולר, כ-300 מיליון דולר בשנה עד לאמצע שנת 2013, לשיפור חווית הלקוח בשמים ועל הקרקע. השקעת ההון תשפר את העקביות ואת רמת השירות המוענק לטסי מחלקת העסקים של דלתא BusinessElite, טסי מחלקה ראשונה והלקוחות המתמידים, וכמו כן תשפר את יעילות צי החברה.

ההשקעה המתוכננת כוללת, בין היתר:

·        התקנת מושבי מיטה שטוחה לגמרי במחלקת העסקים BusinessElite ב-90 מטוסים הטסים מעל האוקיינוס.

·        הוספת מערכת שמע ווידאו על פי בחירה אישית בכל מושבי מחלקת התיירים בכ-70 מטוסים.

·        הוספת מחלקות ראשונות ל-66 מטוסים המשרתים את דלתא בטיסות פנים בארה"ב, ובכך יגיע מספר מטוסי הפנים המציעים שירות מחלקה ראשונה ל-219.

·        השלמת ההתאמה ב-269 מטוסי נורת'ווסט למיתוג דלתא, כולל למושבי עור כחולים, תאורה משופרת, מרחב תאי אחסון גדול יותר  וכו'.

·        התקנת winglets (רכיב המותקן על כנפי המטוס) ביותר מ-170 מטוסי בואינג להרחבת טווח הטיסה ולשיפור יעילות הדלק בכ-5 אחוזים.

·        שיפוץ והרחבת טרקלין דלתא סקיי קלאב בלוס אנג'לס, והקמת טרקליני סקיי קלאב חדשים בסיאטל, פילדלפיה ואינדיאנפוליס.

 

"ההשקעות המתוכננות בצי ובמוצר של דלתא מציינות את ההשקעה המשמעותית ביותר שבצענו בלקוחות שלנו ביותר מעשור", מסר מנכ"ל דלתא ריצ'רד אנדרסון. "נוסעי הפרימיום של דלתא מספרים לנו שנוחות מושב מיטה שטוחה עם גישה ישירה למעבר, חווית מחלקה ראשונה בטיסות פנים ומערכת בידור אישית – הם רכיבים חשובים בבחירתם את חברת התעופה", הוסיף אנדרסון.

 

 

"השקעה זו תעשה תוך כדי שמירה על רמות הון ההוצאות שלנו", מסר אד בסטיאן, נשיא דלתא. במקום להשקיע במטוס חדש, דלתא תוציא את ההון שלה כדי לשפר את האיכות ואת העקביות של מוצר הטיסה, ואת יעילות המטוסים שכבר בבעלותנו", הוסיף בסטיאן.

 

דלתא מציעה כרגע את הכי הרבה בידור ע"פ דרישה מבין חברות התעופה האמריקאיות, עם יותר מ-100 מטוסי פנים המצוידים במערכת שמע ווידאו ע"פ דרישה בגוף המושב. דלתא אף ממשיכה להרחיב במהירות את שירות ה-Wi-Fi בטיסה, המצוי ביותר מ-340 מטוסים ויותר מ-1,200 טיסות מידי יום. דלתא, שהינה מפעילת ה-Wi-Fi הגדולה ביותר מבין כל חברות התעופה בעולם, מתכננת להציע יותר מ-530 מטוסים המצוידים ב-Wi-Fi עד אמצע 2010.

 

Related Topics:
Share