דלתא איירליינס הכריזה על רשימת היינות שנבחרו להיות מוגשים לנוסעי מחלקת BusinessElite (מחלקת העסקים) בטיסות בקו ת"א-ניו יורק-ת"א במהלך 2013. הבחירה מורכבת מיינות מ-4 יבשות וכוללת יינות מ-4 מדינות באירופה: איטליה, ספרד, צרפת ופורטוגל; כמו גם מקליפורניה, אוסטרליה, צ'ילה ודרום אפריקה.

 

"דלתא בוחרת את תפריט היינות המוגשים במחלקת העסקים שלה (BusinessElite) מידי שנה בתהליך קפדני במהלכו המאסטר סומלייה של דלתא, אנדראה רובינסון, מעריכה ובודקת יותר מ-1600 יינות שונים מיותר מ-50 יקבים ברחבי העולם.   מספר מרכיבים נשקלים בעת הבחירה, ביניהם: המורכבות והעוצמה של היין; פרטים אסתטיים כגון צורת הבקבוק והתווית; וענייני לוגיסטיקה, דוגמת כמות הייצור הנדרשת לקיום הצריכה של דלתא", מסרה אסתי הרשקוביץ, מנהלת דלתא בישראל.

 

סך של 22 מותגים זוכים יכנסו במחזורים לתפריט במהלך השנה, כולל: 8 יינות אדומים, 8 יינות לבנים, 4 יינות קינוח ויינות מבעבעים.  בסה"כ יוגשו במטוסי דלתא 30 מיליון בקבוקים, כ-1.5 מיליון בקבוקים מכל אחד מהיינות המוגשים במחלקת העסקים של דלתא בכל שנה ברחבי העולם.

 

"דלתא רוצה להציע חוויה בלעדית לנוסעי מחלקת העסקים שלה (BusinessElite). השנה הכנתי 2 בחירות אותן אני מתייגת כ"תגליות" – יין הקינוח Banfi Rosa Regale ו-Barco Reale di Carmignano. יינות אלו נמצאים בתפריט מכיוון, שבעוד שהם יינות איטלקיים קלאסיים, הם סגנונות אותם מעט אנשים ניסו. ה- Rosa Regale הוא יין קינוח רוזה מבעבע ייחודי, וה-Barco Reale יכול להחשב כיין הסופר טוסקן הראשון.", מסרה אנדראה רובינסון.

 

יין הוא חלק חשוב מהחוויה הכוללת המוצעת במחלקת העסקים BusinessElite  של דלתא, והחברה חנכה עבור הדיילים הבכירים תוכנית "סומליה בשחקים" בכדי לספק להם מידע עמוק יותר בנושא היינות המוגשים בטיסה. הקורס מאפשר לכלכלים להציע יינות, המעניקים לנוסעי דלתא את האפשרות לגלות מגוון של טעמים מעניינים וייחודיים המשתלבים עם תפריט מחלקת העסקים.   התוכנית גם מסבירה איך לחות מוקטנת בתא הנוסעים ושינויי לחץ בגובה 30,000 רגל עשויים להשפיע על טעמי היין, כך שיינות הנבחרים על ידי רובינסון נוטים להיות בעלי גוף מלא עם פרופיל טעם עשיר. "הסומלייה בשחקים" של דלתא מאומנים להציע יינות שמתאימים טוב יותר לחך של הנוסע בגבהים, כך שהם יוכלו להיות מוערכים כהלכה תחת התנאים הייחודיים של הטיסה.

 

"אנו רוצים להעניק השראה לנוסעים שלנו לגלות את העולם דרך בחירת היינות והמנות שלנו. לבחירות הגלובליות שלנו למחלקת העסקים (BusinessElite) יש לב ונשמה, והם משקפות את המסורת התרבותית העשירה של כל המדינות מהן הם נבחרו", הוסיפה רובינסון.

 

דלתא איירליינס משרתת יותר מ-160 מיליון נוסעים מידי שנה. במהלך השנה האחרונה דלתא נבחרה ע"י קוראי מגזין Travel weekly כחברת התעופה של השנה בטיסות בארה"ב, וכן כחברת התעופה האמריקאית הכי ידידותית-טכנולוגית  על ידי מגזין PCWorld בשל חדשנותה הטכנולוגית, וזכתה בסקר Business Travel News Annual Airline. עם הרשת הגלובלית המובילה בתעשייה, דלתא מציעה טיסות ליותר מ-315 יעדים ב-59 מדינות ב-6 יבשות. עם משרדים ראשיים באטלנטה, דלתא מעסיקה 80,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של יותר מ-700 מטוסים.  חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, דלתא משתתפת בג'וינט ונצ'ור הטרנס אטלנטי המוביל בתעשיה עם אייר פרנס-KLM ו-אליטליה. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-13,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, סינסינטי, דטרויט, ממפיס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-לה גווארדיה, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי וטוקיו-נריטה. שירותי החברה כוללים את תוכנית הנוסע המתמיד SkyMiles, תוכנית נאמנות עולמית של חברות תעופה; שירות מחלקת העסקים זוכה הפרסים BusinessElite; ויותר מ-50 טרקליני Delta Sky Clubs בשדות תעופה ברחבי העולם. דלתא משקיעה יותר מ-3 מיליארד דולרים עד ל-2013 במתקנים בשדות תעופה ובמוצרים גלובליים, שירותים וטכנולוגיות - להגדלת חווית הלקוח באוויר וביבשה. נוסעים יכולים להזמין טיסות, להדפיס אישורי עליה למטוס ולבדוק את מצב הטיסה ב-delta.com

Related Topics:
Share