חברת התעופה דלתא איירליינס הכריזה על ביטול פקיעת תוקף המיילים של SkyMiles, ובכך יצרה יתרון חדש ומוביל בתעשיית התעופה לכל חברי מועדון הנוסע המתמיד של החברה.

שינוי זה תקף לכל חברי הנוסע המתמיד החל מ-1 בינואר 2011, ולמעשה הופך את דלתא לחברת התעופה הגדולה האמריקאית היחידה אשר אין לה מועד פקיעת תוקף של מיילים.

 

קודם לשינוי, תוקף המיילים פג כ-24 חודשים לאחר פעילותו האחרונה של חבר בנושא צבירה או פדיון של נקודות.

 

"כעת משהאינטגרציה המסיבית של תוכנית הנוסע המתמיד שלנו הושלמה, מתרכזים בדלתא בדרכים חכמות לשפר את תוכנית SkyMiles לכל החברים", מסרה אסתי הרשקוביץ, מנהלת דלתא בישראל. "אנו יודעים עד כמה המיילים חשובים לנוסעים, ולכן הסרת 'פקיעת תוקף המיילים' מהווה ניצחון משמעותי עבורם. זהו יתרון נוסף, אשר מבדיל אותנו מהיתר, והופך את דלתא למנהיגה ברורה בהטבות תוכניות נאמנות".

 

שינוי זה הוא האחרון בסדרת שיפורים אשר נעשו בתוכנית SkyMiles בשנה האחרונה; וחברי המועדון יכולים לצפות לשיפורים נוספים ב-2011, כולל שיפורים משמעותיים באתר delta.com כגון הליך הזמנת טיסה נוח יותר ותצוגת מידע טובה יותר על טיסות.

 

 

 

כעת בשנתה ה-30, סקיימיילס היא אחת מתוכניות הנאמנות הותיקות והמוצלחות ביותר. בשנה שעברה, נוסעים נאמנים פדו יותר מ-264 מיליארד מיילם בתוכנית סקיימיילס עבור יותר מ-12 מיליון פרסי פדיון. ב-2010, 8.3% מההכנסות ממיילים בטיסות דלתא היו עבור טיסות חינם לחברי המועדון. דלתא מציעה יותר דרכים לפדות מיילים של נוסעים מתמידים מכל חברת תעופה אחרת, כולל כרטיסי טיסה, שדרוגים, השכרת מכוניות, לינה בבתי מלון, חברויות בטרקליני דלתא Sky Club, מוצרים ויותר מ-30 סוגי שוברי מתנה. סקיימיילס זכתה בתואר "תוכנית הנאמנות הטובה ביותר לטיסות פנים בארה"ב" בין השנים 2007 ל-2010 על ידי קוראי מגזין אקסקיוטיב טראוול, ו"תוכנית הנוסע המתמיד הטובה ביותר" בין השנים 2006 ל-2010 ע"י מגזין ביזנס טראוולר. למידע נוסף על תוכניות סקיימיילס, צבירת נקודות ועוד delta.com/skymiles

 

Related Topics:
Share