דלתא איירליינס מינתה את פרי קנטרוטי (Perry Cantarutti) לתפקיד החדש שנוצר בחברה של סגן נשיא בכיר לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה. קנטרוטי, שיפעל מפריז, יהיה אחראי לכל הפעילויות המסחריות של דלתא באירופה, המזרח התיכון ואפריקה, כולל מקסום אפשרויות הגידול לטווח ארוך של הסכם היוזמה המשותפת של דלתא עם אייר פראנס KLM – ברית ההתקשרות הטרנס אטלנטית הגדולה בתעשייה.

קנטרוטי ידווח לנשיא דלתא, אד בסטיאן (Ed Bastian).

 

כבעל מקצוע בענף התעופה עם 18 שנות ניסיון בתעשייה, קנטרוטי הצטרף לנורת'ווסט איירליינס ב-1992. בהמשך למיזוג החברה עם דלתא, הוא מונה לסגן נשיא הזמנות ומכירות וטיפול בלקוח ביולי 2008. בתפקידו זה הוא היה אחראי לניהול 11 משרדי דלתא בצפון אמריקה ו-9 ברחבי העולם, כמו גם על טיפול בלקוח. קודם לכן, קנטרוטי היה סגן נשיא להזמנות מכירות ושירותים בנורת'ווסט החל מ-2006.

 

לקנטרוטי תואר ראשון מאוניברסיטת ברקלי-קליפורניה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת נורת'ווסטרן. הוא אף מכהן במועצת המנהלים של קרן המחקר לסרטן ילדים.

 

דלתא איירליינס משרתת יותר מ-160 מיליון נוסעים מידי שנה. עם הרשת הגלובלית הייחודית, דלתא מציעה טיסות ל-367 יעדים ב-66 מדינות ב-6 יבשות. דלתא מעסיקה יותר מ-70,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של קרוב ל-800 מטוסים.  חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, דלתא משתתפת בג'וינט ונצ'ור הטרנס אטלנטי המוביל בתעשיה עם אייר פרנס KLM. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-16,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, סינסינטי, דטרויט, ממפיס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי, וטוקיו-נריטה. שירותי החברה כוללים את תוכנית הנוסע המתמיד SkyMiles, תוכנית הנאמנות של חברות התעופה הגדולה בעולם; שירות מחלקת העסקים זוכת הפרסים BusinessElite; ויותר מ-50 טרקליני Delta Sky Clubs בשדות תעופה ברחבי העולם.  נוסעים יכולים להזמין טיסות, להדפיס אישורי עליה למטוס ולבדוק את מצב הטיסה ב-delta.com

 

Related Topics:
Share