דלתא איירליינס חשפה את אפליקציית "טוס דלתא" החדשנית, המיועדת למכשיר ה- ipad, שהינה חלק מהשקעה של 140 מיליון דולר אותה מבצעת החברה בתחום הטכנולוגיה והאחרונה בסדרת שיפור "חווית הלקוח" שלה בשרותי הדיגיטל והאון ליין.

אפליקציה זו מצטרפת להשקת אתר האינטרנט החדש של דלתא delta.com ושדרוג שרות ה"צ'ק אין" העצמאי, המתבצע ב"קיוסקים" הממוקמים בנמלי תעופה ברחבי העולם.

אפליקצית "טוס דלתא" ב- ipad מציגה "מטוס עם רצפת זכוכית", דרכה יכולים הנוסעים לצפות בקרקע שמתחתם, באופן שכולל לא רק הדמיית לווין אלא גם תוכן רשתות חברתיות ואינטרנט באמצעות חיבור ל- wi-fi שכבר קיים בכל 800 מטוסי דלתא הפועלים בטיסות הפנים בארה"ב.

"המטרה שלנו הנה לפשט את הפעילות הדיגיטאלית בפלטפורמות הטכנולוגיות בהן כבר נמצאים לקוחותינו, וזאת כדי לגרום לכך שהאינטראקציה שלהם עם דלתא תהיה קלה ואינטואיטיבית ככל האפשר", מסרה אסתי הרשקוביץ, מנהלת דלתא איירליינס בישראל.

אתר דלתא החדש מציג פרק חדש תחת הכותרת "My Delta", שבו לנוסע ישנה גישה קלה לכל אותם הנתונים שהוא צורך במהלך הטיסה, כגון: תיאור תמציתי של תוכנית הטיסות, פרטי החיוב בגין הטיסה, רכישת מושב במחלקת "אקונומי קומפורט" ועוד.

בנוסף, פרק הנושא את הכותרת  "My Trips" מסכם את כל פרטי הנסיעה, כולל: לוח טיסות, הרכב השכור, פרטי המלון, מזג האוויר הצפוי ביעד ועוד.

עדכונים עתידיים באתר דלתא יכללו, בין היתר: מנגנון משופר לאיתור טיסות דלתא ומידע איכותי יותר על העדפותיו האישיות של הנוסע, שיתבסס על נסיעות העבר אלו.

בתחום ה"קיוסקים" המיועדים לביצוע "צק-אין" באופן עצמאי - 2,500 "קיוסקים" ברחבי העולם שודרגו ועוצבו מחדש, וזאת כדי לסייע לנוסעים לבצע פעולת "צ'ק-אין" מהירה וחלקה יותר. את פעולת הצ'ק-אין ניתן לבצע מעכשיו ב-12 שפות ובמהירות המקצרת זמן ממוצע של "צ'ק אין" ב- 15%.

בנוסף, הושקה גם אפליקצית דלתא מחודשת הזמינה לבעלי מכשירי טלפון ניידים מסוג IPhone, כאשר בעלי מכשירי אנדרואיד יוכלו ליהנות ממנה בשבועות הקרובים ולהשתמש באפשרויות רבות נוספות שיסיעו להם בשיפור "חווית הטיסה".

מאפייניה העיקריים של האפליקציה, ש"הורדה" כבר על ידי 5.5 מיליון משתמשים, כוללים, בין היתר: הזמנת כרטיס טיסה, אפשרות לביצוע צ'ק-אין, הורדת כרטיס עליה למטוס, הזמנה ושינוי של מקום המושב, איתור אפשרויות השדרוג, תשלום עבור מטען, מידע על הטיסות, פרטים על נמל התעופה והמטוס, כמו גם מיקום חניית הרכב במגרש החניה ועוד.

"הלקוחות יכולים לסמוך על דלתא, שהיא תספק להם בכל שלבי הנסיעה אמצעים שישאירו אותם בשליטה לגבי כל הצרכים והמידע הדרוש להם.", הוסיפה אסתי הרשקוביץ, מנהלת דלתא איירליינס בישראל.  

דלתא איירליינס משרתת יותר מ-160 מיליון נוסעים מידי שנה. במהלך השנה האחרונה דלתא נבחרה ע"י קוראי מגזין Travel weekly כחברת התעופה של השנה בטיסות בארה"ב, וכן כחברת התעופה האמריקאית הכי ידידותית-טכנולוגית  על ידי מגזין PCWorld בשל חדשנותה הטכנולוגית, וזכתה בסקר Business Travel News Annual Airline. עם הרשת הגלובלית המובילה בתעשייה, דלתא מציעה טיסות ליותר מ-315 יעדים ב-59 מדינות ב-6 יבשות. עם משרדים ראשיים באטלנטה, דלתא מעסיקה 80,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של יותר מ-700 מטוסים.  חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, דלתא משתתפת בג'וינט ונצ'ור הטרנס אטלנטי המוביל בתעשיה עם אייר פרנס-KLM ו-אליטליה. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-13,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, סינסינטי, דטרויט, ממפיס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-לה גווארדיה, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי וטוקיו-נריטה. שירותי החברה כוללים את תוכנית הנוסע המתמיד SkyMiles, תוכנית נאמנות עולמית של חברות תעופה; שירות מחלקת העסקים זוכה הפרסים BusinessElite; ויותר מ-50 טרקליני Delta Sky Clubs בשדות תעופה ברחבי העולם. דלתא משקיעה יותר מ-3 מיליארד דולרים עד ל-2013 במתקנים בשדות תעופה ובמוצרים גלובליים, שירותים וטכנולוגיות - להגדלת חווית הלקוח באוויר וביבשה. נוסעים יכולים להזמין טיסות, להדפיס אישורי עליה למטוס ולבדוק את מצב הטיסה ב-delta.com

Related Topics:
Share