נוסעי ועובדי חברת התעופה דלתא איירליינס גייסו 1 מיליון דולר לקרן מחקר סרטן השד (BCRF), שזהו סכום כמעט כפול מהסכום שגויס בשנה שעברה.

 

בארוחת גאלה של הקרן למחקר סרטן השד שהתקיימה לאחרונה בניו יורק, העניקה ג'ואן סמית', סגנית נשיא בכירה בדלתא לענייני שירות בטיסה, 'צ'ק ורוד' על סך מיליון דולר לקרן, ובכך הביאה את תמיכתה הכוללת של דלתא בקרן מאז 2005 ל-2.5 מיליון דולרים. נכון להיום, תרומות דלתא מימנו את עבודת 5 מחקרים שהוקדשו למטרה של השגת מניעה ומציאת מרפא לסרטן השד.

"באמצעות הנדיבות המדהימה של נוסעינו ועובדינו ברחבי העולם, הכפלנו את תרומתנו לקרן מחקר סרטן השד בשנה אחת בלבד", מסרה סמית'. "ביחד, עובדי דלתא ולקוחותינו ממשיכים להראות את מחויבותם העמוקה והיציבה לסיוע בגיוס מודעות וכספים למען המאבק בסרטן השד, אשר יוביל, יום אחד, למרפא".

 

הקיץ דלתא תציין את שנת תמיכתה השישית ב-BCRF עם מטוס ורוד חדש. הבואינג 767-400 ירחיב את המסר "הורוד" של דלתא ברחבי העולם, על ידי החלפת מטוס הבואינג 757 הורוד-לבן הקיים אשר טס מאז 2005 בעיקר בצפון אמריקה.

במהלך חודש המודעות לסרטן השד בחודש אוקטובר האחרון, דלתא מכרה את משקה הלימונדה הורודה שלה בטיסות כמעט בכל מטוסיה ברחבי העולם. דלתא תרמה 100% מרווחי הלימונדה הורודה ל-BCRF. בנוסף, דלתא מוכרת מוצרים ורודים, כולל תגים ורודים למזוודות, סינרים ועטים – באתר www.deltashop.com, תוך העברת רווחים לקרן מחקר סרטן השד

Related Topics:
Share