דלתא איירליינס תומכת בקרן מחקר סרטן השד (BCRF) ברחבי העולם עם מטוס בואינג 767-400 הורוד שלה, וכן אונליין עם דוכני הלימונדה הורודה הוירטואליים בפייסבוק, ועם תרומות של נקודות הנוסע המתמיד (Sky Miles) לקרן המחקר לסרטן השד-BCRF על כל נוסע שיוריד את אפליקציית האייפון של דלתא או ישתמש באפליקציה כדי לבצע צ'ק אין לטיסות דלתא.

 

החל מהיום, 4 באוקטובר, חברים יכולים ליצור דוכן לימונדה ורודה וירטואלי בעמוד הפייסבוק של דלתא, לחלוק את סיפוריהם, לכבד את אהוביהם ולתרום ל-BCRF.

"ההשפעה האישית שהייתה לסרטן השד עלי ועל כה רבים מנוסעינו, עובדינו ומשפחותיהם – נתנו מוטיבציה לדלתא לתמוך עוד ועוד בקרן מחקר סרטן השד", מסר מנכ"ל דלתא ריצ'רד אנדרסון. "חנכתי את דוכן הלימונדה הורודה הראשון בעמוד הפייסבוק של דלתא כהוקרה לאימי. המאמצים המשותפים של יותר מ-75,000 עובדי דלתא ומיליונים נוספים מנוסעינו עושים הבדל בגיוס כספים נדרשים למציאת מרפה".

 

בנוסף, במהלך חודש אוקטובר דלתא תתרום 100 "מיילים" (SkyMiles) ל-BCRF עבור כל הורדת אפליקציה של דלתא לאייפון וכל ביצוע צ'ק אין לטיסה הנעשה באמצעות אפליקציה סלולרית – ועד למיליון מיילים.

 

"מטוס ורוד" חדש

המטוס הורוד הבינלאומי החדש של דלתא, בואינג 767-400 הממותג BCRF עם לוגו הסרט הורוד על כנף המטוס וסמוך לדלת העלייה למטוס, יעשה מספר ביקורים מיוחדים בארה"ב עם עובדי ומנהלי דלתא שהחלימו מסרטן השד, וזאת לפני טיסתם הבינלאומית לסיוע בהגדלת המודעות ל-BCRF בברזיל, איטליה וספרד. המטוס הורוד יטוס השנה כ-2.1 מיליון מיילים, מספיק כדי להקיף את הגלובוס יותר מ-84 פעמים.

 

 

ורוד לרכישה

דלתא באמת "הולכת ורוד" באוקטובר, כאשר אלפי דיילי דלתא ונציגי שירות לקוחות ילבשו פרטי מדים ורודים לתמיכה במטרה.

בנוסף למאמצי דלתא והנראות הגלובלית של המטוס הורוד ופרטי הלבוש הורודים, במהלך אוקטובר דלתא תמכור לימונדה ורודה וסוכריות ורודות ממותגות BCRF בטיסותיה ובטרקליניה. כל התשואות ממכירת הלימונדה הורודה ו-1$ ממכירת כל חבילה של סוכריות יתרמו ל-BCRF.

במהלך 5 השנים הראשונות לקמפיין, גייסה דלתא 2.5 מיליון דולרים ל-BCRF, כולל 1 מיליון דולר בשנת 2009 בלבד. נכון להיום, תרומות דלתא מימנו את עבודת 9 פרוייקטים של מחקר אשר הוקדשו למטרה של השגת מניעה ומציאת מרפא לסרטן השד.

 

Related Topics:
Share