נוסעי דלתא איירליינס ונורת'ווסט איירליינס בטיסות בינלאומיות נהנים כיום מאותה חווית טיסה, וזאת כחלק בלתי נפרד  להשקעה בת 500 מיליון דולר בשילוב 2 החברות – הסימן הגדול ביותר לכך שדלתא ונורת'ווסט הן כעת אחד.

 

נוסעים במחלקת התיירים של דלתא בטיסות הבינלאומיות וביניהן גם הטיסות בקו ת"א-ארה"ב- ת"א ייהנו מבירה ויין חינם במהלך הטיסה.
כהלים, ביניהם גם קוקטיילי הבית של דלתא בהשראת רנדי גרבר, יוצעו אף הם תמורת 7$ למשקה.

בנוסף, ייהנו הנוסעים מארוחת בוקר חמה משודרגת.

נוסעי מחלקת עסקים בטיסות דלתא מ ול-ישראל ייהנו מתפריטה המיוחד של השף המפורסמת של דלתא, מישל ברנסטין, אשר תפריט חודש יוני שלה כולל עוף צלוי בתפוז עם פטוצ'יני ריקוטה ובזיליקום.
מגוון יינות משובחים, שנבחר במיוחד לדלתא ע"י המאסטר סומליה אנדראה רובינסון, יוגש אף הוא.

פינוקים נוספים מהם נהנים כבר נוסעי מחלקת העסקים של דלתא BusinessElite כוללים כרית גדולה במיוחד ושמיכת "דובט".

 

"חודש יוני מסמל אבן דרך משמעותית בתהליך המיזוג שלנו עם נורת'ווסט, משאנו מציגים בטיסה מוצרים באיכות גבוהה ביותר בטיסות הבינלאומיות של דלתא ונורת'ווסת", מסרה אסתי הרשקוביץ, מנהלת דלתא איירליינס בישראל. "אנו ממשיכים להביא את הטוב ביותר מ-2 חברות התעופה כדי ליצור את החוויה הטובה ביותר לנוסעים הטסים עמנו ברחבי העולם", הוסיפה הרשקוביץ.

 

דלתא איירליינס היא חברת התעופה הגדולה בעולם. מנמלי הבית באטלנטה, סינסינטי, דטרויט, ממפיס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, סולט לייק סיטי, פריס-שארל דה גול, אמסטרדם וטוקיו-נריטה, דלתא וחברת הבת שלה נורת'ווסט – מציעות טיסות ל-382 יעדים ב-71 מדינות ומשרתות יותר מ-170 מיליון נוסעים מידי שנה.  בני הברית השיווקיים של דלתא מאפשרים ללקוחות לצבור ולפדות SkyMiles או WorldPerks ביותר מ-16,000 טיסות יומיות, המוצעות על ידי SkyTeam ושותפים אחרים. יותר מ-70,000 העובדים של דלתא ברחבי העולם מעצבים מחדש את תעשיית התעופה כחברת התעופה האמריקאית היחידה המציעה רשת גלובלית מלאה. נוסעים יכולים להזמין טיסות, להדפיס אישורי עליה למטוס ולבדוק את מצב הטיסה ב-delta.com

Related Topics:
Share