סקייטים חגגה את יום ההולדת העשירי לברית התעופה הגלובלית. מאז הקמתה בשנת 2000, סקייטים יותר משילשה את מספר חבריה, הכפילה את טיסותיה וכמעט הכפילה את היעדים אליהם היא מציעה לנוסעיה טיסות המשך נוחות יותר לחציית כל היבשות.

 

במפגש שהתקיים לציון יום ההולדת העשירי הציגה הנהלת סקייטים את ההישגים של העשור האחרון ואת אזורי המיקוד האסטרטגי ל-10 השנים הבאות ועוד. חברות התעופה החברות התחייבו להגביר את שיתוף הפעולה ולהמשיך בפיתוח הרשת כדי להבטיח את הגידול בעל הערך ללקוחות ולחברות התעופה החברות. במהלך המפגש:

§    סקייטים חתמה על הסכם עם צ'יינה איסטרן להתחיל פורמלית את תהליך הוספת אחת מחברות התעופה המובילות של סין כחברת סקייטים

§    סקייטים חידשה את תוכנית החברות שלה, ובכך הפכה את אייר אירופה, קניה איירווייס וטארום כחברות מלאות בברית התעופה.

 

מאז הקמתה ב-2000 ע"י אירומכסיקו, אייר פרנס, דלתא איירליינס וקוריאן אייר, סקייטים גדלה ל-13 חברות ב-2010, כולל התוספת האחרונה של וייטנאם איירליינס וחברת התעופה הרומנית טארום. חברות התעופה החברות בסקייטים מציעות כיום יותר מ-13,000 טיסות יומיות ל-898 יעדים ב-169 מדינות; גידול מ-6,402 טיסות יומיות ל-451 יעדים ב-98 מדינות עת היווסדה.

 

סקייטים אף ממוקדת בהגדלת נוכחותה באזורים נוספים בעולם, כגון אמריקה הלטינית, דרום מזרח אסיה והודו. "במהלך העשור האחרון סקייטים שיחקה תפקיד חיוני בהרחבת ההגעה של נוסעינו מעבר לנקודות הרבות אליהן מגיעה דלתא, "מסר ריצ'רד אנדרסון, מנכ"ל דלתא איירליינס. "סקייטים ממשיכה להתמיד באסטרטגיה של גידול משמעותי באמצעות גיוס חברות תעופה נוספות שמציעות לנוסעינו גישה לאזורים חדשים".

 

סקייטים היא ברית תעופה גלובלית המספקת ללקוחות מחברות תעופה חברות גישה לרשת בינלאומית רחבה עם מספר רב יותר של יעדים, תדירויות וטיסות המשך. נוסעים יכולים לצבור ולפדות מיילים של נוסעים מתמידים באמצעות רשת סקייטים. חברות התעופה החברות בסקייטים מציעות לנוסעים יותר מ-415 טרקלינים ברחבי העולם. 13 החברות בברית הנן: Aeroflot, Aeroméxico, Air Europa, Air France, Alitalia, China Southern, Czech Airlines, Delta Air Lines, Kenya Airways, KLM Royal Dutch Airlines, Korean Air, TAROM Romanian Air Transport ו-Vietnam Airlines.

סקייטים מציעה ל-395 מיליון נוסעיה בשנה מערכת בינלאומית של יותר מ-13,000 טיסות יומיות ליותר מ-898 יעדים ב-169 מדינות. סקייטים חוגגת בימים אלו את יום הולדתה ה-10. www.skyteam.com.

 

Related Topics:
Share