Київ, 21-е вересня 2006 – Віднині авіакомпанія “Delta Air Lines” пропонує прес-релізи українською мовою на своєму міжнародному Веб-сайті. Це полегшить роботу журналістів, які тепер матимуть доступ до останніх новин авіакомпанії.

Крім української, “Дельта” в своєму онлайновому розділі новин додала ще чотири мови, щоб представники ЗМІ в різних країнах, куди літають літаки “Дельти”, могли отримувати новини рідною мовою.

“Дельта” поширює прес-релізи датською, грецькою, івритом, угорською, французькою, німецькою, італійською, португальською та двома діалектами іспанської. А відтепер авіакомпанія “Delta Air Lines” також розмовляє українською.

Онлайновий розділ новин “Дельти” міститься за адресою http://news.delta.com або http://media.delta.com.

“Дельта” здійснює безпересадочні авіаперельоти з Київа до Нью-Йорка п’ять днів на тиждень, по понеділках, вівторках, четвергах, п’ятницях і суботах. Літак вилітає з міжнародного аеропорту “Бориспіль” у Києві о 12:35 та прибуває в аеропорт Джона Кеннеді в Нью-Йорку о 16:10. В іншому напрямку літак вилітає з аеропорту Джона Кеннеді о 17.35 і прилітає в міжнародний аеропорт “Бориспіль” о 10:25. Рейси здійснюють літаки “Боїнг 767-300ER”, що вміщують до 214 пасажирів. Пасажирам пропонуються 2 класи поліпшеного комфорту: Економічний та “БізнесЕліт™”, який, до речі, отримав чисельні нагороди.

Про авіакомпанію “Дельта”
Авіакомпанія “Дельта Ейр Лайнз” надає послуги з авіаперевезень до більшої кількості напрямків, ніж будь-яка інша всесвітня авіалінія. Вона здійснює ці перельоти перевізниками “Delta” та “Delta Connection” до 292 пунктів призначення в 46 країнах світу. Додавши більше 50 нових міжнародних авіамаршрутів минулого року, “Дельта” стала американською міжнародної авіалінією, що найшвидше розвивається, і провідним світовим авіаперевізником між Сполученими Штатами та Європою, Індією та Ізраїлем. До того ж, компанія має 29 трансатлантичних авіамаршрутів. А в регіон Латинської Америки та Карибського басейну “Дельта” здійснює майже 400 перельотів щотижня в 48 напрямках. Маркетингові альянси авіакомпанії “Дельта” дають клієнтам чудову можливість заробляти й використовувати SkyMiles на більш ніж 14 000 рейсів, що пропонуються альянсом „SkyTeam” та його партнерами. До речі, авіакомпанія “Дельта” є членом-засновником організації „SkyTeam”, міжнародного альянсу авіакомпаній, який пропонує клієнтам пункти призначення у всьому світу, а також різноманітні рейси та послуги. Разом із своїми партнерами зі “SkyTeam” та світовими код-шеринговими партнерами, “Дельта” здійснює перельоти до 461 місць призначення у 96 країнах по всьому світу.

Related Topics:
Share