השענו לאחור, הירגעו ותיהנו מהטיסה בסוויטה הנוחה, הפרטית והיוקרתית שלכם.

דלתא אייר ליינס מגדירה מחדש את הטיסה במחלקת עסקים בינלאומית עם הצגת Delta One Suite, קבינת מחלקת העסקים הראשונה הכוללת דלת הזזה בכל סוויטה.

מעוצבת עם דגש על נוחיות ופרטיות לקוח יוצאות דופן, Delta One Suite מציעה לכל נוסע חלל פרטי, אשר הגישה אליו הינה באמצעות דלת הזזה ועם אזורי אחסון אישיים אשר עוצבו במחשבה רבה, מערכת בידור מתקדמת וגמורי פרימיום - ליצירת חוויית עסקים בלעדית עם תחושה נוחה וביתית.

Delta One Suite תופיע לראשונה באיירבוס 350A של דלתא וצפויה להיכנס לשימוש בסתיו 2017.

כל מטוס יציע 32 סוויטות.

בנוסף למושבי מיטה שטוחים לגמרי עם גישה ישירה למעבר, אותם הציגה החברה לפני 8 שנים, Delta One Suites כוללות: דלת בגובה מלא – לראשונה בתעשייה למחלקת עסקים; מחיצות הזזה לשמירת פרטיות בין סוויטות מרכז; תאורת אוירה בתוך הסוויטה, הניתנת להתאמה אישית; תאי אחסון ייעודיים לנעליים, אוזניות ומחשבים ניידים; עיצוב פרימיום חדשני; כרית נוחות עם קצף זיכרון מוגבר; צג מערכת בידור בגודל 18 אינץ' ברזולוציה גבוהה, הגדול ביותר בקרב חברות התעופה האמריקאיות; שקע חשמל אוניברסלי ויציאת USB חזקה בכל מושב.

"דלתא מאזינה בקשב רב ללקוחותיה ומגיבה לצורכיהם עם מוצרים המספקים את רצונם. לאחר שהצבנו ב-2008 רמה גבוהה עם הצגת מושבי המיטה השטוחים לגמרי להם יציאה ישירה למעבר, דלתא מעלה בפעם נוספת את רף חווית הטיסה במחלקת העסקים הבינלאומית. נוחיות ופרטיות חשובים מאד לנוסעינו העסקיים וזה מה שהוביל אותנו בעיצוב הסוויטות החדשות במחלקת Delta One שלנו.", אמר טים מפס, סגן נשיא בכיר בדלתא ומנהל השיווק הראשי של החברה.

שרותיDelta One  מהם נהנים נוסעי החברה, כוללים בין היתר: ארוחות שפים, המותאמות ליינות שנבחרו בקפידה על ידי המאסטר סומלייה אנדראה רובינסון; ערכת מוצרים של החברה היוקרתית , TUMI , הכוללת בין היתר: קרם ידיים וגוף, מרכך לשפתיים, גרביים, כיסוי עיניים וכו'; כלי מיטה מפנקים מאד (שמיכה וכרית), מתוצרת "Westin Heavenly" של מלונות Westin Hotels and Resorts; שירות Wi-Fi בגובה של 30 אלף רגל ועוד.

בהמשך להשקת הסוויטות במטוסי A350 בסתיו 2017, המוצר ישולב בהדרגה גם בצי המטוסים מדגם 777.

דלתא תהיה חברת התעופה האמריקאית הראשונה שתקבל את המטוסים החדישים מדגם A350, שישרתו בשלב ראשון את הקו בין ארה"ב לאסיה.

Related Topics:
Share