מעתה, יוכלו הטסים בדלתא ליהנות ממבחר רחב של פלייליסטים ופודקאסטים ב-Spotify במסכים האישיים שלהם.

שני המותגים חוברים יחד כדי ליצור במהלך הטיסה חווית בידור אודיו שאין דומה לה. 

 

לכל מסע יש סיפור שאפשר לספר אותו באמצעות המוזיקה, ולכן דלתא וספוטיפיי משתפות פעולה כדי לעצב מחדש את חווית האודיו בטיסה, חוויה בלעדית ל"דלתא סטודיו".

החל מהחודש (ספטמבר) יוכלו הלקוחות של דלתא להאזין לגרסאות מיוחדות של רשימות ההשמעה הפופולריות ביותר של ספוטיפיי וליותר מ-40 סדרות פודקאסטים נבחרות, המושקות ע"י ספוטיפיי ודלתא – וכל זה ישירות מהמסכים האישיים של חברת התעופה, ממערכות הבידור המובילות בענף.* 

"בעת הטיסה בדלתא, הלקוחות שלנו מצפים לחוויית הבידור האיכותית ביותר, וספוטיפיי היא החברה המובילה בתחום המוזיקה והפודקאסטים", אומר רנג'אן גוסוואמי, סגן נשיא בכיר בדלתא, האחראי על חוויית המותג. "אנחנו לא רק משפרים את הרמה של חוויית השמע בטיסה – התוכן הבידורי האיכותי ביותר בתחום הוא גם הבסיס לחזון שלנו, כשמטרתנו העתידית היא ליצור חווית טיסה מותאמת אישית, כזו שלא ניתן יהיה למצוא בשום מקום אחר".

דלתא וספוטיפיי משתפות פעולה כדי לבחור את הפסקול המושלם למסע שלכם

השותפות מפגישה בין חברת התעופה בעלת מספר הפרסים הגדול בעולם, לשירות הגדול בעולם של הזרמת האודיו. ספוטיפיי מגיעה ליותר מ-365 מיליון משתמשים פעילים בחודש ב-178 שווקים ברחבי העולם ובכך היא מסייעת לציבור מאזיניה להתחבר לתרבות דרך המוזיקה, הפודקאסטים והתוכן הנאצר המשקף את העולם סביבם.

לקוחות החברה יוכלו ליהנות משמונה גרסאות שנאספו ונבחרו בקפידה במיוחד לפלייליסטים של ספוטיפיי הזמינות רק בדלתא והמציעות היכרות עם כמה מרשימות ההשמעה הפופולריות ביותר הקיימות בספוטיפיי, כמו Mood Booster, Relax & Unwind, RapCaviar ו-Hot Country.

בנוסף לכך, מרעננת חברת התעופה באופן קבוע את תוכניות ה-'דלתא סטודיו' שלה עם סרטי להיט חדשים ותוכניות טלוויזיה מהאולפנים המובילים; המיקסטייפים והפודקאסטים האצורים האלה יעודכנו ויורחבו כל העת עם פסי קול ופרקים חדשים, על מנת להבטיח ללקוחות שבמהלך הטיסה תמיד יוכלו ליהנות מהתכנים העדכניים ביותר -- הלהיטים הטריים והפלייליסטים החדשים – ובהם גם אומנים וז'אנרים שאולי טרם הכירו.

מדור האודיו החדש פועל בתוך ממשק ה'דלתא סטודיו' המוכר המותקן על המסכים האישיים. כל שעליך לעשות הוא להקיש על הכפתור "שמע" בצד שמאל כדי לעיין ולבחור מבין האפשרויות הזמינות, לחבר אוזניות וליהנות.

מכיוון שהשנה ה- Wi-Fi המהיר מגיע באמצעות מספר רב יותר של נתיבים, הלקוחות יכולים גם לבחור להזרים את ספוטיפיי ישירות מהמכשיר הנייד האישי שלהם – אם ירכשו גישה ל- Wi-Fi בטיסה.

דלתא מעצבת מחדש את חוויית הבידור על סיפון מטוסיה. הלקוחות יכולים להשתמש גם ב'דלתא סטודיו' המעניקה להם אפשרות לצפות בסרטים ובתוכניות הטלוויזיה החדישות ביותר ולגלוש ב-12 ערוצי טלוויזיה בלוויין בשידור חי בצפייה ישירה**, להישאר מחוברים עם הודעות חינם וליהנות מ- Wi-Fi מהיר יותר בטיסות מבעבר.***

 

* מטוסי הבואינג 717 של דלתא אינם מצוידים במסכי גב.

** קליטת שידורי טלוויזיית לווין בשידור חי לצפייה ישירה זמינה בתוך אזורי הכיסוי במטוסים מן הסוגים הבאים:  A220, A319, A320, A321, 737-800, 737-900, 757-200, 757-300.

*** עד סוף שנת 2022 דלתא מתכננת לצייד בקישוריות משופרת כמעט את כל צי מטוסיה בטיסות הפנים העיקריות.

Share