דלתא אייר ליינס מינתה את ניקולאס פרי (Nicolas Ferri) לסגן נשיא לענייני אירופה, המזרח התיכון, אפריקה והודו (EMEAI). המינוי ייכנס לתוקף ב-1 בנובמבר.

פרי, שמשרדו בפריז, יפקח על יוזמות מפתח בתחום המסחרי ובתחום חוויית הלקוח באזור זה, תוך שיתוף פעולה הדוק עם שותפותיה האירופיות של דלתא במיזמים המשותפים – החברות אייר פראנס, KLM ו-וירג'ין אטלנטיק; זאת בשעה שדלתא מתמקדת בבנייה מחדש של רשת הטיסות הטרנס-אטלנטיות שלה.

"דלתא היא חברת התעופה המובילה בנתיבים הטרנס-אטלנטיים, והניסיון העצום של ניקולאס בניהול שיתופי פעולה בינלאומיים יהיה חיוני להצלחה הממושכת שלנו ככל שהביקוש גובר ואנחנו פותחים מחדש ערוצי טיסה ברחבי האזור", אומר אלן בלמאר (Alain Bellemare), נשיא דלתא – בינלאומי. "כשהלקוחות חוזרים לטוס, אנחנו מביטים קדימה באופטימיות על שנת 2022 ועל הבנייה מחדש של התיק הבינלאומי שלנו".

בטרם מינויו לתפקיד הנוכחי שימש פרי מאז אוגוסט 2019 כמנהל המסחרי בחברה השותפה של דלתא, חברת אארומקסיקו. בתפקיד זה הוא הוביל את הנושאים של ניהול ההכנסות, תכנון הרשת, אסטרטגיה תאגידית, הפצה, מכירות גלובליות, שותפויות, מסחר אלקטרוני, שירות לקוחות ונאמנות לקוחות.

"אני מצטרף לצוות של EMEAI ברגע מכריע כדי להוביל את המאמצים שלנו באזור בשעה שארה"ב נפתחת מחדש לטיסות בינלאומיות", אומר פרי. "אני מצפה לפגוש את לקוחותינו ולעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם השותפים שלנו כדי להצמיח את העשייה ולהתבסס על המיזם הטרנס-אטלנטי המוביל המשותף של דלתא/אייר פראנס/KLM/וירג'ין אטלנטיק".

פרי עובד ב- Delta במשך 10 שנים ומשמש בתפקידי הנהגה בכל השותפויות של החברה, בחטיבות הבינלאומיות והמסחריות. בנוסף לשליחות שביצע בחברת אארומקסיקו, תפקידיו הקודמים בדלתא כוללים סגן נשיא לענייני אמריקה הלטינית וסגן נשיא לענייני שותפויות אמריקה, שם היה אחראי על הרווחיות באזור ועל האינטגרציה בין דלתא לשותפותיה.

פרי, יליד מונטווידאו, אורוגוואי, מביא אתו ניסיון נרחב של עבודה בענף התיירות ביותר מ-10 מדינות ברחבי אירופה, אמריקה הלטינית, צפון אמריקה ואסיה. הוא דובר אנגלית, צרפתית, ספרדית, גרמנית ופורטוגזית.

Share