השקעותיה של דלתא ב-Virgin Atlantic, Aeromexico ו-LATAM מחזקות את האסטרטגיה הגלובלית של חברת התעופה שהניעה צמיחת שיא לפני המגיפה

חברת התעופה דלתא אייר ליינס תשקיע ב- Virgin Atlantic, Aeromexicoו-LATAM. השקעות אלו מחזקות את הפלטפורמה הגלובלית של דלתא המעניקה ללקוחותיה רשת מועצמת, קישוריות נטולת תקלות וחוויה משופרת, כמו גם ממריצות צמיחה עסקית עבור דלתא, עובדיה ושותפיה.

בתקופה שקדמה למגפה, דלתא השיגה צמיחת שיא בינלאומית כתוצאה משילוב של צמיחה אורגנית ועם רשת השותפים הגלובלית שלה. במהלך 10 השנים האחרונות, בנתה דלתא שותפויות מובילות בענף עם חברות דגל בענף התעופה ברחבי אירופה, אסיה ואמריקה הלטינית. עם חזרת הביקוש לנסיעות בינלאומיות, הקישוריות, הרלוונטיות והיקף הרשת הגלובלית של דלתא עם שותפיה נותרו קריטיים להמשך ההצלחה.

"השקעות אסטרטגיות אלו בשותפינו ישנו את יכולתנו לשפר נסיעות עבור לקוחותינו, ויאפשרו לנו להעניק חווית טיסה נטולת תקלות, כשאנו מציעים ללקוחותינו רשת שאין לה מתחרים בין שווקים בצפון אמריקה ושווקים מובילים ברחבי העולם," אומר מנכ"ל דלתא אד בסטיאן (Ed Bastian). "העבודה שכל אחת משותפינו עשה כדי לחזק את עסקיו למען העתיד הופכת שותפות זו למוערכת אף יותר ויוצרת עידן חדש של נסיעות בינלאומיות לטובת לקוחותינו, עובדינו והמשקיעים שלנו עם התאוששות הנסיעות הגלובליות ב-2022 ומעבר לכך."

לצורך תמיכה בעתידה הגלובלי, משקיעה דלתא ב- Virgin Atlantic, Aeromexicoו-LATAM כשכל אחת מהן יוצאת מתהליך ארגון מחדש או היוון מחדש. עם השלמת תהליכים אלה בהתאמה, דלתא שואפת להגיע ל20% החזקת הון ב-Aeromexico ול-10% החזקת הון ב-LATAM. דלתא גם תשמור על 49% החזקת הון ב-Virgin Atlantic. סך השקעת חברת התעופה במובילים אלו תגיע לכ-1.2 מיליארד דולר.

עם מטוסים רחבי גוף חדשים בדרך, גיוסי שיא של כוח אדם והשקעות משמעותיות במוכנות הבינלאומית, דלתא נמצאת בעמדת הובלה בהתאוששות הנמשכת. שותפויותיה של דלתא עם Virgin Atlantic, Aeromexico ו-LATAM מעצימות את פוטנציאל הצמיחה ומסייעות בהוספת קווים, בהגברת קישוריות לקוחות ויצירת מקומות עבודה חדשים.

Aeromexico: הסכם שיתוף-הפעולה המשותף (JCA) של חברות התעופה יצא לדרך ב-2017. במהלך 4 השנים האחרונות בנו דלתא ו-Aeromexico רשת חוצה-גבולות מובילה של מעל 40 קווי עסקים ופנאי פופולריים ממרכזיהן העיקריים, המציעים את מירב השירות בשווקים הגדולים ביותר בניו יורק ולוס אנג'לס.

LATAM: הסכם המיזם המשותף הטרנס-אמריקאי של דלתא ו-LATAM ישלב את קוויהם שמשלימים זה את זה באופן מרבי בין צפון ודרום אמריקה. בעקבות אישור המיזם המשותף על ידי בית המשפט הצ'יליאני באוקטובר השנה, דלתא ו-LATAM הרחיבו את שותפות הקוד שלהן לצורך שיפור קישוריות בין צפון ודרום אמריקה.

Virgin Atlantic: המיזם המשותף של דלתא עם Virgin Atlantic ביסס את עמדתה של דלתא בקווי ארה"ב-בריטניה, כולל קו העסקים המוביל בין שדה התעופה JFK בניו יורק לשדה התעופה היתרו בלונדון.

"לאורך המגפה כולה המשיכה דלתא להשקיע בעתיד, כולל הזמנת מטוסים חדשים, האצת מיזמי נדל"ן והשקעת משאבים ניכרים בתחומי הבריאות והבטיחות לצורך הגנה על עובדינו ולקוחותינו," אומר סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל הכספים Dan Janki. "בדומה לכך, השקעה שביצענו עתה בשותפינו – גם כשאנו ממשיכים לנווט בתוך המגפה – היא ההחלטה הנכונה לצורך תמיכה באסטרטגיה ארוכת הטווח של דלתא."

אין שינוי בהשקעותיה של דלתא ב-AFKL, Korean Air ו-China Eastern.

עם אתוס משותף של שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר, דלתא מתמקדת ביחד עם שותפיה הגלובליים במתן הטבות ללקוחות, באמצעות יוזמות שכוללות טכנולוגיה נטולת תקלות, נאמנות הדדית וקישוריות חסרת חיכוך. הרשת העולמית של דלתא עצמה בשילוב שותפויותיה יוצרת רשת גלובלית נרחבת וממצבת את חברת התעופה בעמדה טובה להפקת תועלת מפתיחתם מחדש של השווקים הבינלאומיים, כמו גם מהצמיחה הצפויה בעתיד.

Share