מאז חודש אפריל 2020 חברת דלתא אייר ליינס חוסמת את המושבים האמצעיים ומפחיתה את מספר הנוסעים בכל אחת מטיסותיה.

דלתא ממשיכה להיות מובילה בענף בהתחייבותה לספק יותר מרחב על סיפון המטוסים, כשהיא חברת התעופה האמריקאית היחידה החוסמת מושבים אמצעיים והמגבילה את הקיבולת בכל הטיסות שיוצאות עד ה-30 באפריל 2021, ותוך כדי כך מבטיחה שהלקוחות יוכלו לתכנן ולהזמין בביטחון את טיסות האביב שלהם בחברה.

החל מאפריל 2020, מציעה חברת התעופה מרחב גדול יותר לנוסעיה, זאת באמצעות חסימת מושבים וצמצום מספרם הכולל של אנשים בכל טיסה. בנוסף, מתמידה החברה בהקשבה ללקוחותיה ובתיעדוף בחירתם.

"אנו רוצים שללקוחותינו יהיה ביטחון מלא בעת הטיסה עם דלתא, ונמשיך לשמוע אותם מדברים על כך. שכשיש יותר מרחב, זה נותן להם יותר שקט נפשי", אומר ביל לנץ', ממונה בכיר האחראי על חווית הלקוחות בחברה. "אנו נקפיד לבחון מחדש את חסימת המושבים ככל שעניין החיסון יצבור תאוצה, תוך שאנחנו מחזירים למטוסים מוצרים ושירותים באופן שיבטיח את ביטחונם ובריאותם של כל הנמצאים על הסיפון - זה הדבר שתמיד יהיה בראש סדר העדיפויות של דלתא".

שקט נפשי בעת התתכנון, ההרשמה והטיסה

בנוסף להארכת ההתחייבויות לחסימת המושבים, נוקטת דלתא גם בצעדים אחרים כדי להשיב ביטחון ללקוחות החוזרים לטוס במטוסי החברה בחודשים הבאים, כגון:

  • הנגשה של תהליך בדיקת  הקורונה, הנדרש לפני כל טיסה, המקל על הלקוחות, אם באמצעות רכישת בדיקת קורונה ביתית, או ע"י איתור מקום לעריכת בדיקה אישית הסמוך למקום מגוריו של הלקוח, וכל זאת לצד אפשרויות תכנון נוספות.
  • יצירת מפת נסיעות אינטראקטיבית, שמטרתה להנגיש מידע ללקוחות החברה, ולהבין טוב יותר את מסלוליה של דלתא, את הדרישות המעודכנות לגבי הטיסה ואת המגבלות הקיימות ביעדי הטיסה השונים.
  • ייעול הנסיעות באמצעות הצבת נציג שירות דיגיטלי, שבאפשרותו ניתן לנהל הזמנות, לתזמן בדיקות ולאמת מסמכים אוטומטיים, והכול במקום אחד. השירות ניתן ב- delta.com ובאפליקציית Fly Delta.
  • הצבת צוות מסור של 'שליחי היגיינה' שיבטיחו טיסה בטוחה, נקייה ומחוטאת לאורך כל הדרך, ביותר מ-55 שדות תעופה.
  • הרחבת הפעילות של מרכזי הבדיקות המהירות גם לשדות תעופה נוספים של דלתא במיניאפוליס ובדטרויט – בהמשך למתקני בדיקה אחרים שכבר נמצאים באטלנטה, בוסטון, ניו יורק-JFK וסיאטל. "חופשות דלתא" מוכרות כעת רק מלונות ואתרי נופש בינלאומיים המציעים בדיקות במקום לנסיעות עד אפריל 2021.

בנוסף, כדי להבטיח חוויית נסיעה בטוחה, הפעילה דלתא יותר מ-100 שכבות הגנה באמצעות מערכת  Delta CareStandard, הכוללות: תוכנית בדיקות עובדים מקיפה, חיטוי קבוע של משטחים שאנשים מרבים לגעת בהם והכפלת התדירות שבה מוחלפים המסנני של HEPA בעלי הרמה התעשייתית. 

דלתא מקבלת בברכה את פניהם של הלקוחות השבים לסיפונה, וממשיכה להשקיע מאמצים רבים כדי לאפשר חוויית לקוח מעולה,  בין היתר ע"י ריענון של יותר מ-300 אפשרויות הבידור בטיסה, וכן תכנית, שעליה הכריזה לאחרונה, להעלות כבר השנה על סיפון מטוסיה אמצעים להעברת Wi-Fi מהיר.

Share