חוויית PARALLEL REALITY™ הראשונה אי פעם תגיע באמצע 2020 לנוסעים שימריאו מדטרויט •

בהודעה מבמת הדובר המרכזי ב-CES, הטכנולוגיה פורצת הדרך תקל על חציית שדה התעופה, תצמצם את הלחץ ותיצור רגעים קסומים במקומות בלתי צפויים

חברת דלתא אייר ליינס, בשיתוף חברת Misapplied Sciences, ישיקו השנה את חווית הבטא הראשונה אי פעם של 'מציאות מקבילה' (Parallel Reality) ללקוחות היוצאים משדה התעופה דטרויט מטרופוליטן – זהו הצעד הראשון לעבר העתיד שבו סביבת שדה התעופה עצמה תהיה מותאמת לכל לקוח.

טכנולוגיה חדשה זו, המיועדת למי שבחרו להצטרף לתוכנית, מאפשרת ללקוחות מרובים לראות תוכן בהתאמה אישית המותאם לנסיעה הספציפית של כל אחד מהם, על גבי מסך דיגיטלי יחיד – בדיוק באותה שעה ובשפה שהם בחרו.

במבט ראשון, טכנולוגיה זו של הגדרת קטגוריות תספק מידע של התמצאות וכן מידע מותאם אישית הקשור לנסיעה, כמו הוראות לגבי שער היציאה לטיסה או לגבי מיקומו של מועדון דלתא סקיי הקרוב ביותר.

"יש לראות את הטכנולוגיה פורצת הדרך הזו כדי להאמין – יש לה פוטנציאל להקל על ההתמצאות גם בשדות התעופה העמוסים ביותר, אפילו אם אינך דובר את השפה", אומר מנהל התפעול הבכיר של דלתא גיל וסט (Gil West). "זה לא רק ש-Parallel Reality תפחית את הלחץ ותחסוך זמן עבור הלקוחות שלנו – אלא משתשולב עם החמימות וההתחשבות של אנשי דלתא, האפשרויות יהיו באמת אינסופיות".

כדי לבחון את חווית הבטא בדטרויט, קרוב ל-100 לקוחות יוכלו לראות בו זמנית תוכן מותאם אישית לנסיעה הספציפית של כל אחד מהם, וזאת על גבי מסך דיגיטאלי גדול אחד הממוקם מיד אחרי עמדת הבידוק הביטחוני. משוב של לקוחות ועובדים מהניסוי שנעשה עם מי שבחרו באופציה יהיה קריטי לעיצוב החוויה העתידית.

איך תעבוד חווית הבטא:

  • לאחר שיעברו בבידוק הבטחוני בדטרויט, הנוסעים יראו תצוגה של Parallel Reality בסמוך למועדון הדלתא סקיי (אולם א', טרמינל McNamara)
  • לקוחות דלתא היוצאים מדטרויט ורוצים להשתתף יכולים לסרוק את כרטיס העלייה למטוס שלהם על סורק העלייה למטוס ולבחור את השפה בה הם רוצים להשתמש
  • בזכות השימוש בכמה נקודות תצפית ובטכנולוגיה שפותחה בחברה עצמה, הפיתוח מאפשר לכל לקוח לראות הודעות מותאמות אישית בשפות השונות במיוחד עבורם וברגע שהם חולפים ליד המסך הדיגיטאלי
  • בגרסת הניסוי, המידע המותאם אישית יכול לכלול חיפוש מסלול אישי, מידע על הטיסה ועדכונים, מועד העלייה למטוס, מיקומו של מועדון דלתא סקיי הקרוב ואף את הסטטוס של השדרוג ו\או ההמתנה
  • האופציה הזו תמיד תינתן רק למי שיבחרו בה, ומידע אודות הלקוח לא יישמר. 

"אנחנו בציפייה דרוכה לקראת תחילת ההפעלה של התוכנית אצלנו בדלתא. הצוות שם ראה מהר מאוד את הערך שחווית Parallel Reality תביא ללקוחות שלנו והיה לו החזון, המותג והמשאבים שיעזרו להוציא אותו לשוק", אומר אלברט אֶנְג'י (Albert Ng), מנכ"ל Misapplied Sciences. "נכון שאנחנו מתחילים לעבוד עם לקוחות דלתא בדטרויט, אבל בסופו של דבר ניתן להשתמש בטכנולוגיית Parallel Reality ליצירת חוויות נסיעה רציפות, מרתקות ומותאמות אישית כמעט בכל מקום מחוץ לבית – החל מאצטדיונים דרך פארקי שעשועים וכלה במרכזי כנסים עוד". 

לראשונה, טכנולוגיית 'המציאות המקבילה' משכה את תשומת לבם של מומחים לחידושים ב"האנגר", המרכז לחידושים של חברת דלתא. משם זיהתה דלתא הזדמנות למנף את החידוש פורץ הדרך הזה על מנת לחולל מהפך בחוויית שדה התעופה. צוותים ממקומות שונים בחברה עבדו מאז יד ביד עם חברת Misapplied Sciences כדי לפתח ולחדש את ניסוי הבטא שיושק באמצע 2020. במקביל בשנת 2019 דלתא גם השקיעה במניות של חברת Misapplied Sciences.

"בדלתא אנחנו מטפחים מערכת אקולוגית חדשנית שמאפשרת לנו לחשוב בגדול, להתחיל בקטן ולגדול במהירות ככל שהטכנולוגיה והציפיות של הצרכן מתפתחות - בין אם זה בעזרת הפתרונות שלנו או בשותפות עם חברות סטארט-אפ מובילות כמו Misapplied Sciences", מוסיף ווסט.

השותפות הזו היא רק מרכיב אחד מהמאמץ של דלתא להפוך את הנסיעות לפחות מלחיצות ומהנות יותר.

ישנן אפשרויות אינסופיות לשילוב מידע בחוויית Parallel Reality – החל בחוויית הקונסיירז' הדיגיטלי של Fly Delta וכלה בפלטפורמת הלמידה החדשה מונעות הבינה המלאכותית שבמרכז התפעול והלקוחות של דלתא.

Share