חודשיים לאחר חידוש הטיסות של חברת דלתא איירליינס בין תל אביב לניו יורק (JFK), היא מעלה היום (יום ראשון) את תדירות הטיסות ליומיות – החל מהיום תציע דלתא טיסה יומית בקו, ובכך תפעיל 7 טיסות בשבוע.

דלתא היא חברת התעופה האמריקאית היחידה, שמציעה שירות של טיסה ישירה בין ישראל לארצות הברית, המקפידה על חסימת המושבים האמצעיים והגבלת מספר הנוסעים במטוסי ה- A330שלה בנתיב הזה (עד 30 בספטמבר 2020)  – זאת כדי לסייע בהגנה על בריאותם ובטיחותם של הנוסעים ואנשי הצוות. חסימת המושב מתבצעת באופן אוטומטי כדי למנוע שריון של מושבים סמוכים בעת ביצוע הזמנות חדשות. המזמינים 3 מקומות ויותר, שיטוסו בצוותא, יוכלו להזמין מושבים סמוכים כולל מושב אמצעי.

"אנחנו יודעים כמה חשוב ללקוחותינו להרגיש בטוחים בעת הטיסה. זוהי תמיד העדיפות הראשונה  עבורנו ובמיוחד בזמנים האלה", אומרת אסתי הרשקוביץ, המנהלת המסחרית של חברת דלתא בישראל ובמצרים. "זו הסיבה שאנחנו ממשיכים להגביל את מספר הטסים בכל טיסה ומגדילים את תדירות הטיסות השבועיות שלנו כדי לענות על הביקוש. על מנת להבטיח ללקוחותינו עוד שקט נפשי, אנחנו מציעים במקרה הצורך, גמישות נוספת בתנאי הכרטיסים".

כחלק מצעדי השמירה על הבריאות והבטיחות של לקוחותיה בימי ה- COVID-19, דלתא מחייבת את העובדים והלקוחות להקפיד על עטיית מסכת פנים או כיסוי מתאים בעת הטיסה. חברת התעופה מציעה תנאים גמישים מהרגיל בעת ביצוע הזמנות, על מנת לספק ביטחון לאותם לקוחות הנאלצים לשנות את תוכניותיהם. ניתן בקלות לשנות את ההזמנה הקיימת באמצעות הכניסה לאזור "הנסיעות שלי" (My trips) באתר החברה delta.com.

נוסף על כך, חברת התעופה הנהיגה את תוכנית – Delta CareStandard – המחייבת הקפדה על רמת הניקיון הגבוהה ביותר ונועדה לספק מרחב רב יותר לאורך הנסיעה, ולהעניק שירות עם רמת בטחון גבוהה, על מנת לאפשר ללקוחותיה לטוס בבטחה.

כחלק מהפעילות הנ"ל דלתא אייר ליינס הקימה את חטיבת הניקיון הגלובלית, המוקדשת לחדשנות ופיתוח סטנדרטים של ניקיון, אשר הינם גבוהים ממילא, וזאת כדי להבטיח לעובדים ולנוסעים חוויה נקייה ובטוחה בשעת השימוש במתקנים הציבוריים ובטיסה. נוסעים מישראל לניו יורק יוכלו להבחין באמצעים של  Delta CareStandard, המופעלים באופן שוטף, בטיסתם הבאה, הכוללים:

  • חיטוי המטוס לפני כל טיסה
  • מערכות אוורור חדישות עם מסנני HEPA המנפים יותר מ- 99.99% מן החלקיקים הזעירים הנמצאים באוויר - כולל נגיפים וחיידקים - בכל הטיסות הטרנס-אטלנטיות (ובעיקר בפריסת רשת הטיסות של דלתא).
  • עלייה למטוס מהשורות האחוריות לעבר השורות הקדמיות – זאת על מנת לצמצם עד למינימום את כמות המקרים שבהם הנוסעים יצטרכו לחלוף זה ליד זה
  • התייעלות בתזמון של מתן שירותי המזון והמשקאות בטיסה
  • העברת אספקה ישירות ללקוחות, במידת האפשר, כולל חומרים לניקוי ידיים וערכות בריאות

זמני הטיסות בקו תל אביב - ניו יורק-JFK של דלתא יהיו:

טיסה

שעת יציאה

שעת הגעה

DL235

תל אביב 23:55

ניו יורק-JFK: 04:56

DL234

ניו יורק-JFK: 23:32

תל אביב 17:35 (למחרת)

 

 

 

Share