דלתא איירליינס משקיעה 1.2 מיליארד דולר בהרחבה ושיפורים בפרויקט בניית טרמינל 4 בנמל התעופה  JFK בניו יורק.

 

לקראת הפתיחה בשנת 2013, נוסעים יכולים לקחת סיור וירטואלי בטרמינל המורחב באמצעות וידאו אנימציה חדש, אשר נמצא בערוץ ה-youtube של דלתא איירליינס. בנוסף, יותר מ-80 תצוגות ברחבי טרמינלים 2, 3 ו-4 ועל כלי רכב של שדה התעופה מציגים את השינויים אותם יחוו הנוסעים ב-2013.

 

"טרמינל 4 המורחב והמשופר של דלתא בשדה התעופה JFK בניו יורק יספק שער יציאה בינלאומי מודרני למיליוני מטיילים, ויכיל גידול עתידי של תנועת דלתא בניו יורק", מסרה גייל גרימט (Gail Grimmett), סגנית נשיא בכירה בדלתא לניו יורק. "הפרויקט יצור 10,000 מקומות עבודה באזור ו-1.6 מיליארד דולרים בתוצר כלכלי מרכישת טובין ושירותים עד 2014", הוסיפה גרימט.

 

הרחבת מתחם B שבטרמינל 4 תכלול את אחד ממועדוני Sky Club הגדולים במערכת דלתא, כמו גם 9 שערים בינלאומיים חדשים, אשר יצטרפו לסך של 16 אותם דלתא מתפעלת. הפרויקט ישפר את זרימת הנוסעים בהוסיפו קיבולת גדולה יותר באזורי הצ'ק-אין ונקודות הבטחון. המתקנים המובילים והחדשניים ביותר יכללו גם מערכת אוטומטית חדשה של טיפול במטען ואזורי קניות והסעדה גדולים יותר (שלאחר בדיקות הבטחון). הפרויקט מרחיב את אזורי איסוף המטען, המכס ועוד – כדי לאפשר מעבר מהיר יותר של נוסעים בשדה התעופה. מטוסי דלתא יזכו לזמני המתנה (taxi times) מהירים יותר על המסלול עם תוספת של מסלולי המתנה (taxiways) כפולים, ושיפור העמידה בלוחות הזמנים.

 

כיום, טיסות הפנים של דלתא בארה"ב עושות שימוש בטרמינל 2 בעוד שטיסות בינלאומיות בטרמינל 3. ההרחבה של טרמינל 4 תחליף את טרמינל 3 שהינו בן יותר מ-50 שנה, ותשפר את חווית הלקוח ל-11 מיליון נוסעים בשנה אותם מעבירה דלתא מ- ול- JFK.

 

 

 

טרמינל 4, שהינו בגודל של 140 אלף מ"ר מכסה כ-668 אלף מ"ר, שהופכים אותו לאחד מהטרמינלים הגדולים בצפון אמריקה.

 

דלתא הוסיפה יותר מ-30 יעדי טיסה בינלאומים מ-JFK מאז 2006, והטרמינל המורחב יאפשר גידול עתידי נוסף. היום, בנמל הבית של דלתא ב-JFK מתקיימות יותר מ-192 המראות ביום שיא, מ-43 שערים, ל-94 יעדים, ביניהם 47 ערים בינלאומיות. דלתא היא אף חברת התעופה היחידה המשרתת 5 יבשות בטיסות ישירות מניו יורק (צפון אמריקה, דרום אמריקה, אסיה, אירופה ואפריקה).

 

דלתא כבר השקיעה יותר מ-70 מיליון דולר בנמל הבית שלה ב-JFK (Hub) במהלך השנים האחרונות. החברה מעסיקה יותר מ-7,000 אנשים ב-11 שדות תעופה במדינת ניו יורק בלבד.

 

דלתא איירליינס משרתת יותר מ-160 מיליון נוסעים מידי שנה, ונבחרה על ידי מגזין פורצ'ן כחברת התעופה הנערצת ביותר בעולם ברשימת תעשיית התעופה לשנת 2011. עם הרשת הגלובלית הייחודית המובילה בתעשייה, דלתא מציעה טיסות ל-355 יעדים ב-65 מדינות ב-6 יבשות. עם משרדים ראשיים באטלנטה, דלתא מעסיקה 80,000 עובדים ברחבי העולם ומפעילה צי של יותר מ-700 מטוסים.  חברה מייסדת של ברית ההתקשרות הגלובלית SkyTeam, דלתא משתתפת בג'וינט ונצ'ור הטרנס אטלנטי המוביל בתעשיה עם אייר פרנס-KLM ו-אליטליה. כולל בני הברית השיווקיים שלה, דלתא מציעה ללקוחותיה יותר מ-13,000 טיסות יומיות, עם נמלי בית באמסטרדם, אטלנטה, סינסינטי, דטרויט, ממפיס, מיניאפוליס-סנט פול, ניו יורק-ג'יי.אפ.קיי, פריס-שארל דה גול, סולט לייק סיטי, וטוקיו-נריטה.  שירותי החברה כוללים את תוכנית הנוסע המתמיד SkyMiles, תוכנית הנאמנות של חברות התעופה הגדולה בעולם; שירות מחלקת העסקים זוכה הפרסים BusinessElite; ויותר מ-50 טרקליני Delta Sky Clubs בשדות תעופה ברחבי העולם.  דלתא משקיעה יותר מ-2 מיליארד דולרים עד ל-2013 במתקנים בשדות תעופה, ובמוצרים גלובליים, שירותים וטכנולוגיות - להגדלת חווית הלקוח באוויר וביבשה. נוסעים יכולים להזמין טיסות, להדפיס אישורי עליה למטוס ולבדוק את מצב הטיסה ב-delta.com

 

Related Topics:
Share