חברת התעופה העולמית ממשיכה בגישתה 'הלקוח לפני הכול' עם צעדים משמעותיים שמגבירים תגמולי נאמנות, מפשטים את הנסיעה ועוזרים לעורר מחדש את החוויה

חברת התעופה העולמית ממשיכה להתנהל ע"פ העקרון "הלקוח לפני הכל",  ומקדמת את פעילותה בתחומים אלו, באמצעות הטבות ללקוחות קבועים, כלים דיגיטליים שהופכים את הנסיעה לפשוטה וחלקה, כזו שתתאים לדרישות הנוסע, הרחבת כמות המושבים במטוס ליעדים נוספים, וכן הוספת אפשרויות ריענון נוספות לקלאסיות והמוכרות.

ככל שמתקדמים עם מסע החיסונים ל- COVID-19, מתגבר הביקוש לטיסות וטיולים ואיתו גם רמת האמון של הלקוחות בחברה. דלתא שבה ומקבלת בברכה את פני לקוחותיה עם חוויות נסיעה חדשות – כל זאת תוך שהיא מעצימה את מחויבותה בכל הקשור לבריאות ולבטיחות בהתאם לתקן של Delta CareStandard שבו נודעה חברת התעופה במהלך המגפה.

דלתא משיקה משאבים דיגיטליים חדשים כדי להקל על תכנון הנסיעות, ביניהם: מפה אינטראקטיבית המאפשרת חיפוש לפי מחיר וסוג יעד; בנוסף, דלתא מאפשרת לחברי מועדון SkyMiles לצבור עד 75% נוספים עד להגעה למעמד Medallion Status ברוב סוגי הכרטיסים, לרבות אפשרות לזכות בטיסת פרס (Award Travel), הראשונה מסוגה בענף; כמו כן, החברה מחזירה לסיפונה את החטיפים והמשקאות המחולקים במהלך הטיסה ומאריכה את תוקף הכרטיסים שתוקפם עומד לפוג במהלך 2021 – עד סוף 2022, והדבר חל גם על כל הכרטיסים החדשים הנרכשים השנה.

"הלקוחות שלנו תמיד היוו הקול שהנחה אותנו בדלתא, והעניין קיבל משנה תוקף בעידן המגפה", אומר מנכ"ל דלתא אד בסטיאן. "בשנה האחרונה שינינו את השירות שלנו כדי להבטיח את בריאותם, בטיחותם ונוחותם של הנוסעים שלנו במהלך הטיסה. כעת, עם התפשטות החיסונים ועם העלייה ברמת הבטיחות בטיסות, אנחנו מוכנים ומזומנים לעזור ללקוחותינו ולהשיב את חייהם למסלולם".

מבחר גדול יותר של מושבים החל מה-1 במאי

"אם במהלך השנה החולפת ההחלטה של דלתא בדבר חסימה של המושבים האמצעיים היא זו שגרמה ללקוחות רבים לבחור בדלתא, הרי שמה שמעצים את האמון של הלקוחות בחברה היום, הוא האופן האירוח המייחד את עובדי דלתא, והחוויות שהם מעניקים לנוסעיה מידי יום ביומו", אומר בסטיאן.  "מערכות היחסים שבנינו, יחד עם הידיעה שכמעט 65 אחוזים מאלה שטסו עם דלתא בשנת 2019 צפויים לקבל לפחות מנה אחת של חיסון ה- COVID-19 עד 1 במאי, הם שמספקים לנו את הביטחון להציע ללקוחותינו את האפשרות לבחור בכל מושב במטוס, ותוך כדי כך גם להציע מגוון חדש של שירותים, מוצרים ותגמולים שיתמכו בהם במהלך הטיסה. אנחנו מתגאים מאוד במערכת האמון שבנינו עם הלקוחות אחרי שהקשבנו להם וסיפקנו להם את הצרכים שהיו הכי חשובים מבחינתם, ובגישה זו נדבוק גם בהמשך".

מאז שדלתא הנהיגה את חסימת המושבים האמצעיים באפריל 2020, ובמשך כל תקופת המגפה, ההחלטות בדבר הסרת החסימה של המושב האמצעי או הרחבתו, התבססו על התנהגות הלקוחות ושיעורי החיסון. בעוד שמחקרים מדעיים הראו שהסיכון להידבק במחלה במטוסים מלאים, כאשר כולם חובשים מסכה הוא כמעט אחד למיליון, דלתא הייתה חברת התעופה היחידה שהמשיכה במדיניות חסימת המושב האמצעי, במשך שנה שלמה כדי לתת ללקוחותיה שקט נפשי. הדרישה לחבוש מסיכה נותרה על כנה, וכך גם תקני הניקיון של דלתא שהם המובילים בענף התעופה. מומחים מביה"ח מאיו ומאוניברסיטת אמורי באטלנטה וכן מנהל תחום הבריאות בדלתא דר' הנרי טינג, מסייעים לנו ומנחים אותנו בדרך ההחזרה לשגרה.

יותר כוח תכנון דיגיטאלי ופחות ניחושים בנוף הטיסות שהולך ומשתנה כל העת

לקוחות המעוניינים לאתר טיסות לפי מחיר או סוג יעד יכולים עתה להשתמש במפה דיגיטלית אינטראקטיבית חדשה או להשתמש ב'מיילים' כדי לגלות דברים חדשים. כלי זה הנו מרכזי במוקד התכנון הדיגיטלי היעיל של דלתא, שהוא מדריך שבו מרוכזים במקום אחד כל המשאבים לטיפול במגבלות הנסיעה, כל הנתונים לגבי דרישות הקשורות לבדיקות ולכל שאר הדברים הקשורים בנסיעה. כל זאת כאשר חברת התעופה ממשיכה להוסיף טיסות ליעדי פנאי פופולריים לרבות אלסקה, חבל מדינות הרי המערב, חופים ויעדים מחוץ לגבולות אמריקה.

תגמולים נוספים ומקדמי סטטוס ראשונים מסוגם בענף התעופה, לצד הארכת תקופת הזכאות ל'הטבות הכרטיס'

דלתא הופכת כל טיסה לשווה יותר. החל מה-1 באפריל ועד לסוף שנת 2021, יוכלו הנוסעים להרוויח עד 75% נוספים – עד שיגיעו למעמד Medallion Status ברוב סוגי הכרטיסים, לרבות אפשרות לזכות בטיסת פרס (Award Travel) – וזהו חידוש אמיתי בענף התעופה כולו. הצעות אלו הן חלק מהמדיניות שקבעה דלתא להארכת זכאויות, והיא מבטיחה שחברי מועדון Medallion יוכלו ליהנות מהזכאות וההטבות בטיסות גם כעת וגם בהמשך. מעתה יש לחברי המועדון גם יותר זמן לתכנן את טיסותיהם עם ההטבות של Delta SkyMiles ללקוחות עסקיים ורגילים כאחד, הטבות הניתנות למחזיקי הכרטיס "אמריקן אקספרס" – תקופת הזכאות להטבה זו הוארכה עד 30 ביוני שנת 2022. כדי לאפשר ללקוחותיה לזכות בסטאטוס, בין אם מהבית או במהלך הנסיעה, ממשיכה דלתא ומעניקה הזדמנויות מיוחדות להתקדם ולהתקרב לקבלת הסטאטוס Delta SkyMiles Platinum ו- Reserve למחזיקי כרטיס "אמריקן אקספרס".

יש יותר ממה ליהנות: נוספו חטיפים ומשקאות חדשים, רועננו תכני הבידור המוצעים במהלך הטיסה, והורחבה כמות מועדוני ה- Delta Sky, הפתוחים לקהל הנוסעים

החטיפים שבים ב-14 באפריל. לאחר תהליך מקיף של עיצוב-מחדש, שכלל משוב לדיילים וטיפים מאת השותפים שלנו מבי"ח מאיו, שירות המזון והמשקאות המשולב עושה את הצעד הראשון לקראת חזרה בטוחה לשגרה, עם מאכלים מועדפים קלאסיים ופינוקים חדשים. בתחילת יוני, לקוחות שטסים ב- Delta One או במחלקה הראשונה בטיסות פנים נבחרות מחוף לחוף, יוכלו לשוב ולקבל מנות אוכל חמות, והחל בתחילת חודש יולי יוכלו לקוחות המחלקה ראשונה במסלולים מרכזיים אחרים בארה"ב ליהנות גם מארוחות טריות ארוזות בקופסאות. תוכלו לצפות בסרטים ובתוכניות האהובות עליכם כשאתם שותים ומנשנשים, ויהיו גם יותר מועדונים של Delta Sky שתוכלו לעצור בהם אחרי שתניחו רגליכם על הקרקע.

חיזוק המחויבות שלנו בהתאם לתקנים של  Delta CareStandard

יתר גמישות כדי להגן על תוכניות הטיסה שלכם

דלתא מעניקה ללקוחות יותר זמן לתכנון והזמנה מחודשת של טיסות, מכל חברת תעופה אמריקאית אחרת, וזאת יחד עם הארכת אשראי הנסיעות המאפשרת גמישות שאין לה מתחרה. בדרך כלל פג תוקפם של כרטיסי טיסה בחלוף שנה אחרי רכישתם, אבל דלתא מאריכה את התוקף של כל הכרטיסים שתוקפם פג בשנת 2021 וגם של כל הכרטיסים שנרכשו בשנת 2021, עד לתאריך 31 בדצמבר 2022. בנוסף, כדי לספק הגנה רבה יותר לכרטיסים נוספים מאריכה דלתא את תוקף הוויתור על דמי השינוי הקיימים עבור כל כרטיסי Basic Economy שנרכשו עד 30 באפריל 2021 –  כמו גם של כל הכרטיסים שמקורם מחוץ לצפון אמריקה. דלתא כבר ביצעה שינויים לטווח ארוך כדי להפוך נסיעות לחוויה פשוטה יותר, חלקה ונטולת מתח, וזה כולל ביטול לצמיתות של דמי שינוי עבור כרטיסי פרימיום וכרטיסי מחלקת תיירים (לטיסות היוצאות מצפון אמריקה).

הנחיות מבוססות מדעית לשמירה על בריאותם ובטיחותם של הנוסעים

מאז תחילת השנה שעברה, צוותים בכל חברת דלתא יצרו במהירות וביעילות סטנדרט ניקיון חדש המהווה רף חדש לחברה ואף לענף כולו. באמצעות הארגון Global Cleanliness  ממשיכה דלתא לחדש בתחום הניקיון, כשזהו חלק מאותם רבדי ההגנה שהחברה דואגת לספק ללקוחותיה. בחודשים האחרונים השקיע הצוות מאמצים בתחומים הבאים: פיתוח תוכנית אבטחת איכות קפדנית עם משוב מהשופתים בביה"ח מאיו, אוניברסיטת אמורי וחברת רקיט, יצרנית ליזול; התקנה של נקודות חיטוי ושל נקודות אנטי-מיקרוביאליות הפועלות באור אולטרה-סגול בתאי שירותים על סיפון המטוסים; הנהגת טכנולוגיית "תשלום ללא מגע" על הסיפון במטרה לצמצם ככל האפשר נקודות מגע בתהליך התשלום; אספקת מגבוני חיטוי תוצרת ליזול לניקוי אזורים מרובי מגע של הלקוחות בשדות התעופה ובמטוסים, וכן עבודה עם מינהל הביטחון בתחבורה של ארה"ב (TSA)  על מנת להבטיח את ניקיונן של נקודות הבידוק בכל נמלי התעופה ברחבי המדינה.

חברת דלתא ממשיכה להתמקד בהבאת חידושים באוויר ועל הקרקע, וכתב העת Fast Company מיקם אותה השנה בין חברות התעופה החדשניות ביותר. כמון כן הודיעה דלתא כי במהלך 2021 יותקן על סיפון מטוסיה WiFi מהיר – זהו מהלך מפתח לקראת הצעת אינטרנט אלחוטי חינם בעתיד – וכן השיקה בדיקת זהות דיגיטלית חדשה בדטרויט שנועדה לספק לנוסעים חווית מעבר ללא מגע החל מרגע ההגעה לנמל התעופה ועד לעלייה למטוס.

Share