בקיץ 2019 חברת דלתא אייר ליינס תכפיל את פעילותה מנמל התעופה בן גוריון לניו יורק ג'יי אף קנדי (JFK). החל מ-17 ביוני 2019 תציע דלתא 2 טיסות ביום ובכך יתווספו יותר מ-4000 מושבים בכל שבוע בטיסות בקו ת"א-ניו יורק- ת"א.

הטיסה היומית הנוספת תוזמנה כטיסת יום, שתמריא מתל אביב, ובכך תשלים את הטיסה היומית הנוכחית, שממריאה בלילה, ותעניק אפשרות בחירה נוספת ללקוחות.   שתי הטיסות מופעלות במטוס מדגם A330 – 300, בעל קיבולת של 293 מושבים.   דלתא שידרגה לאחרונה את שירות הארוחות במחלקת התיירים בטיסת תל אביב ניו יורק והיא מספקת כעת באוויר "ארוחה בסגנון מסעדה", עם תפריט ומגוון מלא של משקאות לבחירה.

"לישראל יש קשר היסטורי ומסחרי חזק עם ארה"ב והקשרים האלה היוו גורם תומך ומדרבן להרחבת השירות שלנו. זה כולל בין היתר השקעות של ישראל וישראלים בארה"ב, בסכומים של 24 מיליארד דולר, בהתאם לנתוני שגרירות ארה"ב בישראל.", אמר רוברטו יוריאטי (Roberto Ioriatti) - סגן נשיא דלתא לטיסות הטרנס אטלנטיות. "בהוספת הטיסה היומית אנו מעניקים ליותר לקוחות את האפשרות להכיר את "התפוח הגדול" וליהנות מטיסות המשך נוחות ליותר מ- 50 יעדים בארה"ב".

טיסת דלתא היומית הישירה השנייה בין תל אביב לניו יורק-JFK מתוכננת כדלהלן:

טיסה

ממריאה

נוחתת

DL467

ת"א ב-11:35

ניו יורק-JFK 16:50

DL466

ניו יורק-JFK ב-15:35

תל אביב ב-09:35 (ביום שלמחרת)

 

בכל מטוסי דלתא רחבי הגוף הפועלים בטיסות בינלאומיות יכולים הנוסעים ליהנות מקשר אינטרנט ישיר בגובה של 30 אלף רגל באמצעות חבור Wi-Fi במטוסים (בתשלום), וכמו כן משליחת הודעות טקסט מהמטוס באמצעות הטלפון בחינם – באמצעות iMessage, ווטסאפ ומסנג'ר של פייסבוק.

נוסעי מחלקת Delta One נהנים גם מערכת מוצרים של החברה היוקרתית TUMI, הכוללת בין היתר: קרם ידיים וגוף, מרכך לשפתיים, גרביים, כיסוי עיניים וכו'; כמו גם מתפריט עונתי ואפשרות להזמין מראש את הארוחות בטיסות מניו יורק לת"א.

נוסעים המבקשים להזמין טיסות דלתא בקו הישיר לניו יורק ולטיסות ההמשך מוזמנים לבקר באתר delta.com או לפנות לסוכן הנסיעות שלהם.

Share