נוסעי פרימיום של דלתא אייר ליינס ייהנו מערכות נוחות חדשות ידידותיות לסביבה ומפנקות של TUMI.

תיקי TUMI החדשים כוללים, בין היתר: גרביים, כיסוי עיניים החיוני כל-כך למנוחה במהלך טיסת לילה ומברשת שיניים לרענון לפני הנחיתה  - מוצרים שהנוסעים המתמידים פשוט אינם יכולים להסתדר בלעדיהם בטיסות.

בנוסף, דלתא נפרדה משקיות הפלסטיק וצמצמה בכ-14 טונות את כמות החומרים הפלסטיים בהם עושה שימוש מידי שנה וכן הכניסה לשימוש מברשות שיניים ידידותיות לסביבה עשויות במבוק. משמעות פיתוחו של המיזם המוביל בענף להפחתת השימוש במוצרים פלסטיים חד-פעמיים וסילוק עטיפת הפלסטיק של ערכת הנוחות של TUMI הינו חיסכון במשקל, המשתווה לזה של מטוס סילון אחד מדגם CRJ-200 של דלתא. כל זאת בנוסף למאמצים הנרחבים של דלתא להרחיב את השימוש בחומרים ברי קיימא במהלך כל חווית הטיסה. דלתא משתפת פעולה עם חברת TUMI כבר משנת 2013 על מנת לספק ללקוחות הפרימיום ערכות נוחות משלימות לטיסה. התיקים החדשים גדולים מספיק כדי להתאים לטאבלט קטן, עובדה ההופכת אותם לאידיאליים גם לנסיעות עתידיות.

ערכות הנוחות החדשות לנוסעי Delta One (מחלקת העסקים) כוללות לראשונה את מוצרי Le LABO,  זאת במסגרת שיתוף הפעולה החדש של דלתא עם מותג הבשמים היוקרתי. הבוטיקים של Le LABO ברחבי העולם משמשים כמעבדות ניחוחות, הפתוחות לקהל הרחב, כשהריחות מתמזגים באופן ידני ובהתאמה אישית. דלתא תשלב הן במטוסיה והן במועדוני Sky Club בישום עדין של בזיליקום, המורכב מנוסחה ייחודית המבוססת על צמחים.

"לדלתא ו- LE LABO חזון משותף, והוא לחבר אנשים ומקומות באמצעות חוויות מותאמות אישית", אומר אקרם דימבילוגלו (Ekrem Dimbiloglu), מנהל מחלקת מוצרי הטיסה וחוויות הלקוחות של דלתא. "תשוקה זו, לצד הנאמנות של Le LABO לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, הופכות את השותפות הזו לבחירה הטבעית שלנו, בשאיפה ליצור  רגעים משמחים שילוו את לקוחותינו לכל אורך המסע."

ערכות נוחות משודרגות לכל מושב, לנוסעי כל המחלקות

בנוסף על ערכות הנוחות המשודרגות של Delta One, תציע חברת התעופה ערכות חדשות ומשופרות לנוסעי דלתא פרימיום סלקט, דלתא קומפורט + ונוסעי מחלקת תיירים בטיסות ארוכות הטווח -  כך שלנוסעים בכל המחלקות הללו בקווים פנים-ארציים ובינלאומיים נבחרים, יש למה לחכות.

הערכות - מרעננות במראה החדש שלהן, מאובזרות בפריטים חדשים, משודרגות בשיפורים עיצוביים ומאורגנות בקפידה - כל זאת על מנת לסייע ללקוחות להגיע אל יעדם בתחושת נינוחות ורעננות.

כמו כן, ערכות הנוחות לנוסעים במחלקת התיירים ובמחלקת Comfort+ מכילות מעתה תמונות שצולמו ע"י לקוחות החברה ברחבי העולם והושקו באתר #SkyMilesLife.

"המתנות המשופרות יהוו השלמה יפה לשירות המוביל בענף שחברת דלתא ואנשיה ידועים בזכותו. כל פרט תוכנן בקפידה תוך חשיבה על הצרכים של הלקוחות", הוסיף דימבילוגלו. "החל משורה של מוצרי התחדשות וטיפוח העור שנועדו לסייע ללקוחות לשחרר לחץ, ועד לנגיעות קטנות כמו מגבונים חדשים לניקוי ידיים – כל השיפורים האלה הם תוצאה ישירה מהקשבה ללקוחותינו במטרה להבין מה הם מעריכים יותר מכול, ומה יהפוך את  חוויית הטיסה שלהם לעוד יותר מהנה. לא חשוב באיזו מחלקה תשבו, אנחנו מספקים עוד ועוד סיבות לרצות לטוס עם דלתא".

ערכות הנוחות של דלתא הן חלק מההשקעה הרב-שנתית של חברת התעופה בחוויה הכוללת של הלקוחות. 

שאיפתה של דלתא לשפר את חוויית הטיסה של לקוחותיה אינה מסתכמת בערכות נוחות. בקרוב צפויים ללקוחות שיפורים במוצרי טיסה נוספים, כגון אוזניות קשת ואוזניות  in-ear – כדי ליצור חוויית טיסה מיטבית לכל מי שטס עם חברת דלתא.

בשנים האחרונות, חברת התעופה עשתה שיפורים משמעותיים בכל הנוגע לחוויית הטיסה במחלקת התיירים, לרבות ארוחות ללא עלות במחלקת התיירים בטיסות נבחרות מחוף אל חוף, תקשורת סלולארית חינם, בידור חינם במהלך הטיסה, מבחר משופר של חטיפים למחלקת התיירים, תוספת של יין תוסס, גישה ל- Wi-Fi כמעט בכל הטיסות ומבחר מחודש לאופציות שלFlight Fuel  - אפשרות לרכוש מזון נוסף.

השיפורים האחרונים לחוויות הטיסה של Delta One כוללים הצעת תפריטי שף משתנים מעונה לעונה, עם אפשרות לבחירה מראש של המנה הראשונה, קולקציית כלי אוכל מעוצבים מבית אלסי ועוד.

Share