החל מחודש נובמבר השנה יוכלו נוסעי דלתא אייר ליינס, הטסים מתל אביב לניו יורק במחלקת התיירים, ליהנות מחוויית טיסה ברמה הגבוהה מן הקיימות בענף, שתושק על-ידי חברת דלתא.

עם הכניסה למטוס יחכו ללקוחות משקאות קוקטייל בליני על חשבון הבית, שירות מגבות חמות ואופציות של מתאבני פרימיום בהתאמה אישית ומנות פתיחה גדולות יותר - כל אלו מהווים רק חלק קטן מהדברים שגורמים ל"דלתא" להתבלט בתחום השירות הניתן למחלקת התיירים בטיסות הבינלאומיות.

"הכוונה היא להשקיע בכל נוסע ונוסע שבוחר לטוס עם דלתא, ולא משנה איפה הם יושבים במטוס", אמר אליסון אוסבנד, סגן נשיא בכיר בדלתא, האחראי לשירות בטיסה. "השיפורים המוקפדים והמחושבים היטב, שאותם אנו מפתחים בכל תחומי חווית הטיסה במחלקת התיירים, תוכננו ועוצבו ע"י דיילי האוויר. מטרתם העיקרית הייתה להציע חוויה יוצאת דופן שתרגש את קהל לקוחותינו, ותגרום לצוות שלנו, שהוא הטוב בענף, לספקהּ בגאווה".

חווית הטיסה המשודרגת במחלקת התיירים של דלתא, שנועדה לשמח ולהעניק רגעים מדהימים ומפעימים (כאלו שמזכירים ארוחה במסעדה שבה אתה הכי נהנה "לבזבז"), זיכתה את החברה בניקוד גבוהכשציוני שביעות הרצון של הלקוחות, שנתקבלו ביותר מ-700 טיסות שנבדקו בין פורטלנד- אורגון,לטוקיו (NRT), במהלך השנה שעברה, היו גבוהים מהרגיל.

חווית הטיסה במחלקת התיירים פרי תכנונם של דיילי האוויר זכתה לתמיכה מצד לקוחות החברה

חוויית הטיסה, כפי שתצא לפועל החל מנובמבר, לא תהיה זהה לשירות שדלתא התנסתה בו לפני למעלה משנה. ביקורת קפדנית של השירות אותו ניתחה קרוב ל-14,000 שעות טיסה, מידע מ -1,800 סקרי לקוחות, משוב צוות יסודי ונתונים שנתקבלו מצוות העיצוב והתכנון המורכב מ- 24 דיילי אוויר – כל אלה הביאו לשורה של שינויים שנועדו לשכלל את השירות החדשני בטיסות הבינלאומיות של דלתא.

רגעי קסם בעת הטיסה

נוסף על השיפורים הללו, סיפקה דלתא במהלך החודשים האחרונים הכשרה מיוחדת לצוות מנהלי השירות בטיסה, שעומד על יותר מ -3,000 דיילי אוויר מובילים בתחום הטיסות הבינלאומיות. תפקידו של מנהל השירות בדלתא, מי שאחראי על חווית הטיסה מאל"ף עד ת"ו, שודרג וכעת הוא כולל גם את ההיכרות שלפני הטיסה, עוד בשער העלייה למטוס, ואת ברכת השלום האישית בדלת הכניסה – ואלו הן רק מספר דוגמאות לקשרים החשובים בין הצוות לנוסעים, שמספקים רגעים בלתי נשכחים וחוויה מהנה בכל תחומי השירות.

השירות החדש של מחלקת התיירים בטיסות הבינלאומיות הוא חלק מההשקעה הרב-שנתית ורבת-המיליארדים של חברת התעופה בחוויית הלקוח הכוללת.

בשנים האחרונות, חברת התעופה הכניסה שיפורים משמעותיים לחוויית הטיסה במחלקת התיירים, שכללה, בין היתר: ארוחות חינם למחלקת התיירים בטיסות נבחרות מחוף לחוף בארה"ב, שירות מסרונים סלולאריים חינם, אמצעי בידור חינם במהלך הטיסה, מבחר משופר של חטיפים למחלקת התיירים, תוספת של יין תוסס, גישה ל- Wi-Fi כמעט בכל הטיסות ומבחר מחודש לאופציות של Flight Fuel  - תפריט מזון נוסף לרכישה.

Share