נוסעי דלתא אייר ליינס, הטסים מתל אביב לניו יורק במחלקת התיירים, יכולים ליהנות החל מהיום מחוויית טיסה ברמה הגבוהה מן הקיימות בענף.

דלתא העלתה את הרף בתחום האירוח עם יציאתו לדרך של השירות החדש במחלקת התיירים בטיסות הבינלאומיות.

לנוסעים מחכים במטוס, בין היתר: משקאות קוקטייל, שירות מגבות חמות, ארוחה בסגנון ביסטרו ועוד.

"הדרך להקנות לכל נוסע הרגשה מעולה במהלך כל הטיסה מאד חשובה לנו", אומר אליסון אוסבנד, סגן נשיא בכיר בדלתא, האחראי לשירות בטיסה. "זאת הסיבה שהקבוצה שלנו עצבה ותכננה את השירות החדש מנקודת מבטו של הלקוח. המטרה הייתה ליישם את הרעיונות של הנוסעים הלכה למעשה ולהעניק להם חוויה נפלאה, שתעלה על כל ציפיותיהם. חשוב לנו שכל נוסע ולא משנה היכן הוא יושב במטוס, ידע עד כמה הוא מוערך".

חווית הטיסה המשודרגת במחלקת התיירים של דלתא, שנועדה לשמח ולהעניק רגעים מדהימים, הינה תוצאה של משוב שנתקבל מצוות העיצוב והתכנון, המורכב מ-20 דיילי אוויר שהובילו את הפרויקט בניסויים בלתי פוסקים במהלך יותר מ-1200 טיסות, בצירוף סקרי לקוחות. כל אלה הביאו לשורה של שינויים, שנועדו לשכלל את השירות החדשני בטיסות הבינלאומיות של דלתא.

בין היתר נהנים נוסעי מחלקת התיירים  מקוקטייל קבלת פנים המוגש מייד לאחר שהמטוס מגיע לגובה שיוט. מדובר בקוקטייל האיטלקי הקלאסי בליני - יין תוסס עם נקטר אפרסק.

בעת הגשת הארוחה הנוסעים יכולים לבחור ממגוון של מתאבנים משודרגים ומנות פתיחה גדולות יותר- בדומה לארוחה במסעדה.

המגשים הסטנדרטיים הוחלפו באלגנטיים יותר ועליהם מוגש האוכל בכלים משודרגים

בטיסות ארוכות הטווח, כגון הטיסה בקו תל אביב - ניו יורק, בנוסף לקוקטייל ולארוחה החדשים, דלתא השיקה סלסלה חדשה עם חטיפים מתוקים ומלוחים, שתעמוד לרשות נוסעי מחלקת התיירים בכל שעות הטיסה.

השירות החדש של מחלקת התיירים בטיסות הבינלאומיות הוא חלק מהשקעה רב-שנתית המסתכמת במיליארדי דולרים של חברת התעופה בחוויית הלקוח הכוללת.

בשנים האחרונות, חברת התעופה הכניסה שיפורים משמעותיים לחוויית הטיסה במחלקת התיירים, שכללה, בין היתר: ארוחות חינם למחלקת התיירים בטיסות נבחרות מחוף לחוף בארה"ב, שירות מסרונים סלולאריים חינם, אמצעי בידור חינם במהלך הטיסה, מבחר משופר של חטיפים למחלקת התיירים, תוספת של יין תוסס, גישה ל- Wi-Fi כמעט בכל הטיסות ומבחר מחודש לאופציות של Flight Fuel  - תפריט מזון נוסף לרכישה.

Share