שותפות עמוקה יותר עם Lyft תשלב את שיתוף הנסיעות לחוויית יום הטיסה •

Fly Delta התפתחה לפלטפורמה שמשגיחה על משתנים המשפיעים על הנסיעה כמו מזג אויר ותנועה, ואז באופן יזום מציעה שירותים מותאמים שיאפשרו ליום הנסיעה לעבור בקלות

 

דלתא אייר ליינס הופכת את אפליקציית Fly Delta הפופולרית שלה לקונסיירז' דיגיטלי המקדם את צרכי הלקוחות. האפליקציה מציעה שירותים נחוצים כמו נסיעה לשדה התעופה ומספקת התראות מתחשבות תוך דאגה לכך שהלקוחות יעברו בלא הפרעות את כל שלבי הנסיעה.

"לקוחות אומרים לנו שהם רוצים שאפליקצייתFly Delta  תהפוך ל'בסיס הבית' שיסייע להם לנהל את יום הטיסה שלהם", אומר אד בסטיאן (Ed Bastian), מנכ"ל דלתא אייר ליינס. "זו הסיבה שאנחנו מפתחים את האפליקציה לשמש כמלווה האולטימטיבי לכל נקודה במסע שלכם – עם מבט על הרחבת הנוחות והערך של שימוש במיילים כדרך לתשלום עבור השירותים המוענקים על ידי דלתא ושותפותיה".

במהלך דברי הפתיחה שנשא בתערוכה הבינלאומית האלקטרונית לצרכנים (CES) 2020 שיתף בסטיאן את הקהל בתוכניות חברת התעופה לצעד הראשון הגדול ביצירת הקונסיירג' הדיגיטלי שלה – על ידי העמקת השותפות המובילה בענף עם חברת Lyft. הצעת נקודות מרובות ללקוחות במסגרת אפליקציית Fly Delta בכדי לקשר בין המיילים של Delta SkyMiles לחשבונות של Lyft, תקל על הנוסעים להרוויח מיילים בנסיעות עם Lyft.  אפשרויות אחרות שנבדקות כוללות אספקת מידע בדבר זמני הגעה משוערים של הסעות המופעלות על ידי Lyft, בדיקת חווית Delta-Lyft המתוכננת בכמה משדות התעופה העמוסים ביותר בארה"ב, והצעת האפשרות לשלם עבור נסיעות באמצעות מיילים שנצברו.

השלב הבא יגיע מאוחר יותר החודש, כאשר ב-Fly Delta יושקו תורים וירטואליים כדי להודיע ללקוחות למתי מתוכננת העלייה למושב שלהם במטוס - ולא רק לטיסה עצמה. כל זה בנוסף לשיפורים אחרונים כמו שילוב של נתוני המתנה לטיסה של הרשות הפדראלית לתחבורה (TSA) של ארה"ב בשווקים נבחרים, הצעה של בחירת ארוחות מראש ואפשרות לבצע צ'ק-אין אוטומטי – דברים שנועדו להפוך את הטיסה למותאמת יותר לצרכיו האישיים של הלקוח.

"במקום לבדוק אפליקציה אחת לתנועה, אחרת לחנייה בשדה תעופה ושלישית לזמני המתנה של ה-TSA, דלתא בונה את היכולת לפשט את הנסיעות על ידי כך שהיא עוזרת לך לנהל את הכול, החל משירות הסעות ובידור בטיסה ועד למשלוח תיקים ומלונות", אומר בסטיאן. "אנו שמחים להתחיל לבחון את האפשרויות הללו עם גוף מוביל בחדשנותו כמו Lyft, אתו אנו שותפים לתשוקה להפוך את חוויית הנסיעה של הלקוחות למתגמלת עוד יותר".

"ליפט ודלתא שותפות למחויבות להביא אירוח וחדשנות לקהילות שלנו", אמר ג'ון זימר (John Zimmer), מייסד-שותף של  חברת ליפט. "זו הסיבה שהיום אנו שמחים להרחיב את השותפות שלנו ולהתקדם לקראת המטרה שלנו להנהיג בענף מהפכה על ידי יצירת התחבורה הטובה בעולם".

המחויבות של דלתא וליפט למצוא דרכים חדשות לשפר את חוויית הלקוח מגוּבּה במחקר העצמאי של דלתא אשר מראה כי שיתוף בנסיעה עוזר להפחית את הלחץ בימי נסיעות ותורם ליצירת חוויה מהנה יותר. זה גם מדגיש את הערך שכל מותג מייחס להיותו מרכזי בעתיד התחבורה.

הקונסיירז' הדיגיטלי  של  Fly Delta – החזון

נסיעות שיתוף ותורים וירטואליים הם רק תחילת החזון של דלתא ליצירת קונסיירז' דיגיטלי, המספק אפשרויות ופתרונות לבעיות בשדות תעופה, מלונות, במעבר ובכל יום הנסיעה. "כאשר לקוחות מקיימים אינטראקציה עם עובדינו בעלי הרמה העולמית, שביעות הרצון שלהם מרקיעה שחקים", אומר בסטיאן. "אבל מה עם כל אותם זמנים שבהם אחד מאנשי שירות הלקוחות המפורסמים שלנו אינו ממש מעבר לפינה? אנחנו רואים ב- Fly Delta דרך להשלים את העשייה בתחום התמחותם, ולהרחיב את עבודתם המסורה ואת היכולות שלהם בפתרון בעיות מעבר לנקודות המגע המסורתיות של דלתא, כדי להפוך את הטיסה לחלק ממסע שאתם מצפים לו".

דלתא מתמקדת במתן אפשרויות גמישות, ובהבטחה שלקוחות יוכלו להחליט אם להעסיק שותפים בכל נקודה נתונה במסעם בהתאם לצרכים האישיים שלהם.

חברת התעופה פועלת גם לשילוב חידושים נוספים שהיא מתחילה בהפעלתם. חווית Fly Delta המתפתחת תכלול התראות יזומות מהירות יותר של מרכז התפעול והלקוחות של החברה (Operations & Customer Center), שיופעלו ע"י פלטפורמת הלמידה החדשה שלה המונעת באמצעות אינטליגנציה מלאכותית, וישנן אינסוף אפשרויות לשילוב עם Parallel Reality פורצת הגבולות בשילוט בשדה התעופה. הגישה לחוויות הבידור בטיסה לאורך יום הנסיעה שתוכלו להמשיך אותן אף במטוס, גם היא חלק מהחזון של דלתא אליו התייחס בסטיאן כשדיבר על המגמה לספק חווית נסיעה רציפה ומשולבת יותר, ההופכת את הטיסה לחלק מהמסע, חלק שאפשר גם לחכות לו בכיליון עיניים- ולא רק לשאת אותו.

אודות דלתא ו-Lyft: הרוויחו אפילו יותר מיילים בתערוכת CES 2020

דלתא ו- Lyft חברו לשותפות הראשונה שלהם בענף בשנת 2017 ומאז הגבירו את נאמנות הלקוחות שלהם, כאשר חברי SkyMiles מרוויחים יותר מ-1.5 מיליארד מיילים ברחבי ארה"ב. השותפות התקבלה כל כך טוב שדלתא ו- Lyft מרחיבות החשיפה שלהן ובונות על ערכים משותפים כדי להפוך את חווית הלקוח לעוצמתית ומתגמלת עוד יותר. במהלך אירוע ה- CES 2020, דלתא ו- Lyft מציעות כפל מיילים לכל הסעה לנמל התעופה לאס-וגאס וממנו כמו גם כפל מיילים לכל הסעה לאירוע וממנו.

Share