תיק הערכה הקשיח מתוצרת TUMI, המותג הבינלאומי המוביל, המסמל יוקרה בתחום נסיעות הפאר בעולם העסקים וסגנון החיים, כולל מגוון מוצרים יוקרתיים ופופולריים מ"קולקציית 19 המעלות", ואף יאפשר לנוסעים לעצב גראפית משהו אישי, בקדמת הקופסא.

"כל פריט שמשולב בערכת TUMI נבחר בקפידה ובמחשבה לגבי הצרכים וההעדפות של הלקוחות שלנו. אנו נרגשים להציע לנוסעים את האפשרות לעצב גראפית את קדמת הערכה שלהם וליצור בכך מזכרת אישית שייקחו איתם לאחר הטיסה הארוכה", אמרה אליסון אוסבנד, סגנית נשיא בכירה לשרות בטיסות של דלתא.

העיצוב הגראפי יעשה "על חשבון" דלתא בכל אחד מסניפי TUMI (למעט בנמלי תעופה). 

המוצרים בערכת הטיסה של נוסעי מחלקת העסקים ימשיכו לשלב שני מותגי יוקרה – TUMI ו- Kiehl’s Since 1851, שייצרו תחושה של "כמו ספא" בשחקים, המחיה מחדש את עור הפנים בטיסות ארוכות הטווח של דלתא.

תיק הערכה היוקרתי יכלול מוצרים חדשים, כגון: חומר לניקוי ידיים, מקלון לשטיפת פה וצללית לעין של TUMI כמו גם גרביים עדכניות עם פסים בכף הרגל. בנוסף, הערכה תכלול מוצרים הנצרכים בטיסות, ביניהם: קרם מרכך לשפתיים וקרם לידיים ולגוף מתוצרת Kiehl, ערכה דנטלית הכוללת משחת שיניים מתוצרת קרסט, טישו, מים לשטיפת הפה ואטמי אוזניים. 

בנוסף למחלקת העסקים, דלתא מחדשת את ערכות הטיסה לנוסעי כל המחלקות.

נוסעים במחלקת Delta Premium Select, שתושק בסתיו במטוסים החדשים מדגם A350 של איירבס, ייהנו מתיק רך של TUMI בצבע כחול, שיכלול, בין היתר: קרם גוף מתוצרת Malin+Goetz, ערכה דנטלית הכוללת משחת שיניים מתוצרת קולגייט, כיסוי לעיניים, גרביים ואטמי אוזניים.

בנוסף, בטיסות בינלאומיות ובחלק מטיסות הפנים ארוכות הטווח, הנוסעים במחלקת קומפורט+ יקבלו גם הם ערכה, אשר בה יהיו: כיסוי לעיניים, אטמי אוזניים וערכה דנטלית הכוללת משחת שיניים מתוצרת קולגייט; כאשר נוסעי מחלקת התיירים ימשיכו ליהנות מערכה הכוללת כיסוי לעיניים ואטמי אוזניים.

השיפורים האחרונים הינם חלק מהשקעת דלתא בסכומים של מיליארדי דולרים בחוויית הנוסעים, המציעה בין היתר מודרניזציה של פנים המטוס, הכוללת: מושבים חדשים, מערכת בידור מלאה ללא תשלום, תאי אחסון מאד גדולים מעל מושבי הנוסעים, Wi-Fi, ארוחות מלאות חינם במחלקת התיירים בטיסות פנים נבחרות, מערכות כלי הגשה מתוצרת Alessi-designed collection, שמיכות מתוצרת Westin Heavenly, ארוחות שף המוגשות עם יינות משובחים שנבחרו בקפידה על ידי המאסטר סומלייה אנדראה רובינסון ועוד.

Related Topics:
Share