חברת התעופה מרחיבה את שותפויות הסטודיו שלה, בעוד שהסטרטאפ שלה Delta Flight Products בוחן רכיבים חדשים כמו "כפתור בינג'" המאפשר ללקוחות לשלוט יותר בחוויית הטיסה שלהם • שותפות חדשה עם ReFrame תומכת בשיוויון המגדרי בקולנוע והטלוויזיה, ובונה את הטווח המגוון של אפשרויות הבידור של חברת התעופה

 

האם בכיתם אי-פעם בסרט במהלך טיסה? בייחוד במהלך כזה שבדרך כלל לא היה גורם לכם להזיל דמעה?

יש סיבה לכך שאנשים נוטים יותר לבכות במטוסים. מחקר מגלה שבזמן טיסה נוסעים נוטים להתרגש יותר – כשאתם במרומים, ההתבוננות הפנימית ותחושת העצב עשויות להתעצם.  ומחקר שנערך ע"י חברת דלתא עצמה מראה שבידור יכול למלא תפקיד מפתח כדי לגרום לנוסעים להירגע בזמן הטיסה.

זו הסיבה שחברת דלתא, שכבר עתה מציעה הכי הרבה טיסות המצוידות במסכי בידור אישיים ושהייתה גם הראשונה להציע במטוסיה תוכן חינם בסטרימינג והעברת הודעות חינם, משקיעה כעת מאמץ מוכפל בחוויות הבידור במהלך הטיסה – וזאת בשיתוף פעולה הן עם גורמים נוספים כמן גם עם חברת סטרטאפ שנמצאת בבעלותה המלאה – חברת Delta Flight Products (דלתא מוצרי טיסה).

"המחקרים שערכנו מלמדנים שהלקוחות נהנים ומעריכים מאוד בידור – שהוא מסיר-הלחץ האולטימטיבי שלהם במהלך הטיסה", אומר טים מייפס (Tim Mapes), מנהל מחלקת השיווק וקשרי החוץ של דלתא. "זו הסיבה שאנחנו ממשיכים לבסס את מעמדנו כחברת תעופה של בידור ומממשיכים להשקיע ולפתח את ההתמחויות האלה בעזרת חברת הבית שלנו 'דלתא מוצרי טיסה', וזה מאפשר לנו להמשיך לחקור ולהתקדם לקראת עתיד שבו תוכן שובה-לב הופך לחלק מהנסיעה הכוללת של לקוחותינו, ולא רק באוויר".

בניית העתיד של חוויות בידור בטיסה עם 'Delta Flight Products'

דלתא רואה את העתיד של בידור בטיסה ככזה שמגיש ללקוחות תוכן חופשי ומרתק לאורך כל יום הנסיעה שלהם – ולא רק באוויר. דמיינו עולם שבו יש קישוריות רציפה, המאפשרת נגישות לסרטים, מופעים או מוסיקה, דרך מכשירים אישיים באמצעות ה'קונסיירז' הדיגיטלי' שלFly Delta  - החל מהרגע שאתם עושים צ'ק-אין לטיסה ובהמשך, בצורה רציפה על מסך אישי במטוס.

בדלתא יכולים להעז לדמיין את עידן הבידור החדש הזה כבר עכשיו, היות ובשנת 2016 היא השיקה סטארט-אפ חדש ושמו Delta Flight Products – וזוהי 'תחנת הכוח' בתוך דלתא שייתכן ומעולם ולא שמעתם עליה, אך צרכים לשמוע. 

ע"י התמקדות בהיבטים המורכבים ביותר בחלל הפנים של מטוסי דלתא, Delta Flight Products מאפשרת לחברת התעופה לפתח בזריזות וביעילות חוויות ברמה הטובה ביותר עבור הלקוחות, דוגמת המערכת האלחוטית פורצת הדרך של IFE שכבר משתמשים בה במטוסי ה-220A, 330-900A ו-767-400 המשופרים. המערכת האלחוטית החדשה – הראשונה מסוגה בענף – בנויה עם ארכיטקטורה גמישה ומודרנית שמקלה על הבאת רכיבים חדשים ופונקציונליוּת לפלטפורמה בפחות זמן.

Delta Flight Products הושקה עם 10 עובדים בלבד, וכעת יש בה יותר מ-300 אנשי מקצוע שהופכים את עתיד הבידור למציאות של היום עבור לקוחות דלתא.

בחינת אופציות חדשות בראייה עתידית

השנה, דלתא תעשה את הצעד הראשון לעבר עידן הבידור העתידי על ידי בדיקת תכונות חדשות כמו "כפתור חזרה" שיאפשר ללקוחות לחזור אחורה, להירגע ולצפות בעונות שלמות של התוכניות החדשות האהובות עליהם ללא הפרעה.

עבור לקוחות שמעדיפים חוויה בהתאמה אישית, דלתא תשיק את הפיצ'ר "מומלץ בשבילך" שמגיש המלצה מפוקחת בהתבסס על התנהגות צפייה קודמת.

כמו כן תבחן דלתא אופציות כגון "נא לא להפריע לי" ו-"העירו אותי לקראת הארוחה" לנוסעי מחלקת תיירים בטיסות ארוכות נבחרות.

לראשונה בענף: הרחבת הגיוון בבידור באמצעות שיתופי פעולה עם ReFrame 

כחלק מהעבודה של חברת התעופה העולמית לשאיפה לגיוון, עשיית צדק ושיפור ייצוג, דלתא תהפוך לחברת התעופה הראשונה עם ערוצי טיסה ייעודיים המציגים סרטים ותוכניות טלוויזיה העומדים בתקן  ReFrame Stamp – סימן הבחנה לתוכניות הכוללות זיהוי של נשים בארבעה מתוך שמונה תחומי מפתח ביצירה, כולל סופרות, במאיות, מפיקות, מנחות, עוזרות מנחות, דוברות, ראשי מחלקות וצוות.

"אנו שמחים לחבור לדלתא כדי לקדם סרטים ותוכניות טלוויזיה מאוזנות מגדרית", אמרו המייסדות השותפות של ReFrame קרי פוטנם וקת'י שולמן. "אנחנו מאמינות שסיפורים מגוונים ומשפיעים של אמנים מרחבי העולם עוזרים לנו להתחבר לנקודות מבט חדשות ולהניע דיאלוג משמעותי המקרב בין כולנו".

הערוצים הייעודיים של דלתא יופיעו לראשונה על סיפון המטוסים בפברואר עם הסרטים והתוכניות שיפורטו בהמשך, וימשיכו לבנות את האוסף במהלך 2020 כשכותרים חדשים יקבלו את ה'חותמת' של המיזם.

דלתא גם תתמוך ב- ReFrameע"י תרומה של 100,000$ - זאת בנוסף לתרומה השנתית של 125,000$ בשווה-כסף לפרויקט "נשים בקולנוע" על מנת לעזור להן לתמוך בכמה יוזמות, ביניהן הקרן Film Finishing Fund ופרסי Crystal & Lucy.

ערוץ הסרטים הייעודי ReFrame של דלתא יציג בחודש פברואר

A Simple Favor

A Wrinkle In Time

Blockers

Book Club

Booksmart

Breaking In

Bumblebee

Can You Ever Forgive Me?

Crazy Rich Asians

Destroyer

Everything, Everything

Five Feet Apart

I Feel Pretty

Kidnap

Lady Bird

Late Night

Life Of The Party

Mary Queen of Scots

My Little Pony: The Movie

Nobody’s Fool

Ocean’s 8

On the Basis Of Sex

Pitch Perfect 3

Second Act

The Farewell

The Hate U Give

The Post

The Spy Who Dumped Me

Wonder Woman

 

ערוץ התוכניות הייעודי ReFrame של דלתא יציג בחודש פברואר

Queen Sugar

Empire

How To Get Away With Murder

Jane The Virgin

Killing Eve

Supergirl

Call The Midwife

Broad City

Better Things

Famous In Love

 

 

סרטים ותוכניות שיוצגו בערוצי ReFrame  של דלתא יופיעו גם בקטגוריות אחרות על פי סגנון.

Reframe היא קואליציה שדל דמויות מובילות בתעשייה וחברות שמטרתה להשיג איזון מגדרי בסרטים ובטלוויזיה, והיא הוקמה על ידי מכון Sundance ו-Women in Film.

דלתא מחוייבת להציע מגוון אפשרויות בידור מגוון כמו נוסעיה, והיא הכפילה בשנים האחרונות את אפשרויות הצפייה מ-Hulu Originals לפודקאסטים של Spotify ועוד. בדצמבר הכריזה דלתא על שותפות חדשה עם "דיסני +" שתעניק ללקוחות דלתא גישה לתכנים מועדפים נבחרים של "דיסני +". לקוחות דלתא יוכלו ליהנות גם מ- Frozen 2 על סיפון מטוסיה כבר בפברואר הקרוב – לפני כל חברת תעופה אחרת.

Share